Virtuaalne tantsupidu – Zoom Dance Party! Kokkuvõte lisatud

IMG_3923

Kokkuvõte virtuaalsest tantsupeost – Zoom Dance Party

Zoomi ühine tantsupidu oli meeleolukas! Aitäh kõigile osalejatele. Nii vahva on tõdeda, et seda uuendatud maailma on omaks võtnud väga suur hulk noori!

Mis koosolemine on ilma “Dance Battle’ta” ? Kõik osalejad kirjutasid rinnale võistlusnumbri, ning võistluslahing võis alata. Osalejaid oli 42 ning viimases ringis said kokku Klaara 20, Hermiine 20 ja Natalia 66 :-) Kõik teised kaasaelajad said anda oma hääle kolmele viimasele. Kostis ülekaalukalt Hermiine Epneri võistlustule alarm 55,2%

“Queen of Zoom” tuleb inglisekeele sõnast tõlgituna mis tähendab Zoomi kuningannat – ta on oma elu valitseja, kes julgeb teha otsuseid, “ma lähen trenni”, “ma käin seal isegi siis kui mul jalg valutab” :-). Sa oled tunnis kohal! Kuninganna teeb enda suhtes tarku otsuseid mis on talle kasulikud ja teadvustab omale, seda tervisest lähtuvalt.Ta on pühendunud oma hobile. Kui teele kerkivad raskused siis “sõltumata raskustest, ma lähen trenni”! Sellise suhtumisega on oma elu valitsejad. 29 jaanuaril toimus zoomis tantsupidu, kus vaatasime statistikale otsa, kes raskused ületasid ja statistiliselt jõudsid oma arvestuse põhiselt mäe tippu! Zoomi Kuninganna tiitli pälvisid kõik noored, kes olid kõikides 11.01-29.01 toimunud tundides kohal, kas siis õuetrennis või zoomis. Kõik Zoomi Kuningannad saavad omanimelise aukirja ning selle annab pidulikult õpetaja tantsutunnis üle, kui kohtute.

Kõige aktiivsemad grupid:
Gruppide arvestusest selgusid statistiliselt kõige aktiivsemad grupid. Ning kõikidele aktiivsetele gruppidele on boonuseks koos oma juhendajaga mõnus koosiibimine. Iga grupp saab oma juhendajaga selles kokkuleppida, kuidas aega sisustate ja detailid edastatakse vanemate e-kirjaga kui plaan on noorte ja juhendaja poolt kokku pandud.

  • ANNIKA kõige aktiivsem grupp, gruppide arvestuses on KSG noorem grupp
  • LAURA kõige aktiivsem grupp gruppide arvestuses on Pääsküla TG I grupp kõige nooremad
  • KRISTIINA kõige aktiivsem grupp, gruppide arvestuses oli Tabasalu II TG
  • GREETE kõige aktiivsem grupp, gruppide arvestuses oli Kernu TG
  • JESSICA kõige aktiivsem grupp, gruppide arvestuses on SAUE TG
  • ILONA aktiivne grupp Peetri TG
  • MARILY aktiivne grupp Lilleküla TG
Screenshot 2021-02-04 at 13.02.04 Screenshot 2021-01-29 at 19.14.48

Ürituse eellugu ja osalemise üleskutse

Õppeaasta teine pool on käimas ja, et lastes/noortes sisemistmotivatsiooni kasvatada oleme jaanuarikuu seadnud suurema märkamisvalguse alla! Märka! Tunnusta! Need on kaks imelist tegurit mis aitavad suunamistööle kaasa ja tekitavad noortes hea tunde! Huvitegevus praegusel hetkel on suuresti reguleeritud riigi poolt ning püüame meiegi siin traavi ja galloppi vahel oma sammu sujuvamaks saada, et meie kõigi elus säiliks ikka rutiin. Et säiliks rutiin (seda kõige paremas mõttes) ja kasvaks noortes siseminetahe oleme käivitanud projekti “Queen of ZOOM”. Mis see on?

Jaanuarikuu alguses käivitatud projekt mis puudutab kõiki koolilapsi. Meie treeninggruppide tunnid toimuvad kas zoomis või õues ning 29.01.21 kell 17:00 toimub jaanuarikuu viimane zoomi tantsutund, mida kutsume virtuaal tantsupeoks ehk “ Zoom Dance Party”. Seal kuulutame kõik vaprad kuningannad ning selguvad ka gruppide arvestuses kõige aktiivsemad grupid. Iga noor/laps võib olla oma elus Kuninganna seda kõige paremas tähenduses, kui ta võtab enda tegevuste osas vastutuse millega kaasneb ka otsustamine “Mina lähen täna tundi” “ Mina täna annan endast tunnis maksimumi” Isegi kui ta kaasa ei saa teha, on ta otsustanud tunnis kohal olla ja mõtleb tunnis kaasa. Kõik see on nii oluline, et meie eludes säiliks rutiin mis loob meile turvatunde.

MILLAL TOIMUB? “Zoom Dance Party” toimub 29.01.21 kell 17:00-17:20
MIS ME SEAL TEEME? Tehakse teatavaks Zoomi kuningannad ja aktiivsed grupid ja tantsime “Dance Battlet”
KUIDAS ETTE VALMISTUDA? Tantsupeoks valmistu ette nõnda, et panna selga kõige säravamam pluusi mis sul on, jalga omal valikul kas püksid, retuusid või seelik millega on sul mugav tantsida. Valge paber, must vildikas ja üks haaknõel, et saaksid omale ise valmistada numbri, mille kinnitad rinda kui algab suur Dance Battle show!

Tantsuõpetajad kutsuvad sind “Zoom Dance Partile”.

Kliki siia ja ühine Zoom Dance Partiga:
https://us02web.zoom.us/j/9718033542?pwd=MUNoeTloZUFrbk8wUmJkNzhYZGMxQT09

 

IMG_3898