Uus tantsugrupp MyDance beebimummud alustab! Registreerimine avatud

päis_beebid

Alates jaanuar 2023 ootab Merike Kens kõiki aktiivseid ja julgeid lapsevanemaid koos oma mittekõndiva ja kõndiva beebiga tantsutundidesse.

Emadel ei pea olema eelnevat tantsukogemust. Beebitants pakub võimalusi kooskasvamiseks liikumise ja muusika saatel. Koos võetakse ette füüsiliselt kergemaid tantsusid milles on tõsteid, tasakaalu leidmist, rullimisi, hüppeid. Loovalt kasutatakse kogu keha koos beebiga läbi haaravate liikumiste nagu sirutamine, koogutamine, painutamine, kõverdamine, pöörlemine, väänlemine, ringitamine, põrkamine, viskumine. Kindlasti on väga tähtsal kohal mängimine ja suhte loomine koos oma beebimummuga muusika saatel.

Huvide konflikti vältimiseks: Tegemist ei ole beebi-võimlemise, massaaži või beebi elu teemalise vestlusringiga.
Tegutsetakse mõnusa voolava vabadusega muusika saatel, et lapse ja vanema isiksused lahedalt välja paistaksid. Laps saab beebitantsutunnis turvaliselt oma piire proovida lapsevanema käte vahel, kus kogeb eredalt oma kehalisi võimeid – kompimist, kiirust, osavust, tugevust ning tasakaalu ja seda kõike koordinatsiooni eesmärgil. Tundides kasutatakse palju beebimeelseid abivahendeid.

Laste loomulik uudishimu ja kujutlusvõime kaasatakse grupitegevustesse. Suhtlemisoskus, enesekindlus ja muud positiivsed isikuomadused saavad tegutsedes esile tulla. Beebid saavad üksteisega suhelda, innustavad üksteist ja kogevad sotsialiseerumist. Koos leitakse üles ka nõrgemad kohad, millele rohkem tähelepanu pöörata.

Lastevanemate ja beebide ühine eesmärk võiks olla 2023 võimlemispeol osalemine, sest see on juhendaja kokkusaamise suurem eesmärk. Aga ärge laske end sellest hirmutada, asjale lähenetakse samm-sammult, nagu beebidele kohane.

Kõik hakkajad lapsevanemad on oma beebidega on oodatud!

Video beebitantsu esitusest 2022 aasta kevadkontserdil:
Vimeos: https://vimeo.com/manage/videos/727549122
YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=wlS-b0hXEUk

Märtsist 2023 jätkame tantsutundidega Laagri Kultuurikeskuses (II korrus). Ülariided palume jätta alla garderoobi ning tule natuke varem kohale.
K: kell 10:00-10:35 4k-1.2a.
K: kell 11:00-11:35 1.3-2a

JUHENDAJA: Merike Kens
Kuutasu: 45 eurot

Kohti ühes mummugrupis kuni 10 beebit lapsevanemaga alates 4ndast elukuust kuni 2-aastaseni
Tasuta näidistund 30.01.2023 (vajalik eelnev registreerimine meie kodulehel): http://www.mydance.ee/registreeru-lasteaeda/