Uus MyDance tantsuhooaeg on algamas! Registreerimine avatud

Uue hooaja uudise pilt

Armas tantsusõber!

Kindlasti oli Sul üks vahva ja tore suvi, said puhata ning kogusid palju uusi mälestusi! Ka meie oleme tänaseks oma energia patareid täis laadinud ning suvejooksul kogutud mõtted, oskused ja inspiratsioon ootavad oma realiseerimist uutes tantsutundides.

Ehk oled tähele pannud, et oleme suve jooksul natuke kasvanud. Meie ridadesse on lisandunud mitu uut treenerit, kellest saad meie kodulehelt lugeda üsna pea. Lisaks oleme kasvanud ka lasteaedade ning treeninggruppide arvus peaaegu poole võrra, mis tähendab, et oleme täna suuremad kui varem. Ilmselt paistab meie armastus laste ning tantsu vastu nii eredalt, et seda on näha ka tantsutundidest kaugemale.

Tantsutundidega alustame juba septembrist ja nii uskumatu kui see ka pole, siis osasid lapsi tervitame lasteaedades esimestes tantsutundides juba sel reedel :) Uue hooaja tantsutundide info on kõigile tutvumiseks meie kodulehel olemas.

Meie lasteadedadega, kus tantsutunde läbiviime näed siin: http://www.mydance.ee/lasteaiad/ ja treeningrupid leiad siit: http://www.mydance.ee/tantsugrupid/

Jooksvalt lisame juurde ka need lasteaiad ning treeninggrupid, kellega aegade täpsustamine on veel käimas.

Lühitutvustus meie tantsutundidest:

MyDance Tantsuklubi from MyDance Tantsuklubi on Vimeo.