Tutvustame loomekonkursi Rising Star žüriid!

RS2021-päisZÜRII

MEELI PÄRNA
Lapsi olen tantsima õpetanud juba 36 aastat . Noorte tantsijate soove ja tegemisi toetan olles Eesti Noorte Tantsu Ühingu juhatuse liige ja Eesti Tantsuhuvihariduse Liidu eestvedaja. Olen Tantsukooli WAF looja ja omanik. Tants ja teatrikunst ongi minu kirg. Minu parimad sõbrad on minu lapsed Ann-Marii, Mark ja Markus ja samuti pere väga oluline liige yorkshire terjer Emma. Väga oluliseks pean head huumorimeelt.

KATRINA OJA
Oma teekonda tantsumaailmas alustasin viieaastaselt, mil läksin oma esimesse tantsutrenni. Sellest ajast peale olen õppinud erinevaid tantsustiile, kuid kõige pikemalt tegelenud balleti ja showtantsuga. Olen oma noore elu jooksul lõpetanud Tallinna Ülikooli, koreograafia erialal ning töötanud MyDance tantsuõpetajana juba kuus aastat. Tantsijana olen kaasa löönud erinevates tantsulavastustes ja tantsustuudiotes, mis on minu elus suureks kireks.

HANNA LISETTE HELEKIVI
Olen MyDance tantsuõpetaja ja Starlight Cabaret koosseisu liige. Oman väga mitmekülgset tantsulist tausta. Alustasin juba lasteaias võistlustantsuga ning hiljem proovisin ka teisi stiile nagu kaasaegne, hip hop, rahvatants, jazz. Praeguseks tantsin erinevatel lavaldel ning vahel ka üsna dramaatiliste kostüümidega, nagu pildil näha on. Tants on edasiviiv jõud mu elus.

MERIKE KENS
žürii esinaisena on olnud au jälgida kuidas kõik asjaosalised protsessi nautides tegutsevad. Klubi loov-ja õppejuhina ei ole igapäevaselt mu tegevus ainult koolitada ja hoida õpetajaid motiveerituna vaid ka tantsulaste muresid kuulata/lahendada ja neid tantsima suunata. Minu suur kirg peale tantsukunsti on ka fotokunst. Fotograafina olen tegelnud tänaseks 19 aastat. Põhisaavutused on minu kolm maailmaime – Pärle, Pätrik ja Kamilla kes on minu kuu, päike ja täht (täht sündis sellel aastal mu enda sünnipäeva hommikuks 4.12.2021) ning nad annavad mulle valgust minu teerajal ja on minu kõige suuremad õpetajad. Kõrgelt hindan positiivsust, head muusikat, looduses liikumist ja loomi, eriti oravaid :-).

MIHKEL KURG
Mihkel on Harku Vallavalitsuses töötav ametnik, kelle põhitegevusalaks ongi kõik spordiga seonduv Harku vallas kaasaarvatud tants. Kahjuks endise sportlase ja kehalise kasvatuse õpetajana ei ole ma olnud tantsuga seotud, seega uus ja põnev väljakutse!