Tantsuvõistlus MyDance RISING STAR 2020 – JÄÄB ÄRA!

mydance_paisefoto

Tulenevalt koroonaviiruse COVID-19 levikust Eestis ja mujal maailmas, loobume sellel õppeaastal osalemast kõikidel tantsuvõistlustel jm välisüritustel. Samuti jääb ära meie enda poolt korraldatavad tantsuvõistlus MyDance Rising Star 2020. Kui olukord peaks paranema ning on ohutu võtta osa erinevatest üritustest, siis jagame uusi juhtnööre.

21. Märtsil 2020 toimub esimest korda tantsuvõistlus MyDance Rising Star. Tantsuvõistlusel on oodatud osalema kõik kooliealised lapsed, kes selleks on soovi avaldanud ning kelle treener on võistluseks välja valinud. Kõigile osalema oodatud laste vanematele saadetakse võistluskutse meilile.

Võistlus toimub meile juba tuttavas Laagri Koolis, aadressiga Veskitammi 22. Kõigile lastele, kes jäävad peale võistlust edasi meie ööbimisega tantsulaagrisse on osalemine TASUTA, neile lastele, kes laagrisse ei jää on osalustasu 5€. Registreerimine kuni 13.03.2020. Ürituse orienteeruv kellaaeg on 12.00 – 15.00.  Selleks, et laste etteasted oleks võimalikult tuttavas õhkkonas on see aasta võistlust vaatama oodatud vaid meie klubi lapsed, kui võistlejatel on julgust juba rohkem, siis järgmistel aastatel ootame suuremat kaasaelamist nii sõprade kui vanemate poolt.

Kõik osalejad saavad MyDance Rising Starilt emotsioone ja uusi kogemusi täis lõunapooliku, mille saab veeta juba tuttavate ja ka uute tantsusõpradega. Iga tantsija saab laval käimise eest tunnustatud ja kõige tublimaid ootavad uhked karikad ja medalid.

Samal päeval algava ööbimisega tantsulaagri kohta täpsema saab infot siit:
http://www.mydance.ee/tantsulaager-oobimisega/

 

MyDance Rising Star võistlustele registreerumine

Lapse ees- ja perenimi *

Treeninggrupp / Kool *

Klass *

Osaleb samal päeval linnalaagris? *

Lapsevanema ees- ja perenimi *

Email *

Telefon *

Tutvu ka ürituse reeglite ja tingimustega:
http://www.mydance.ee/static/myd-yrituste-reeglid-2019.pdf

Juhul kui laps ei osale lisaks võistlustele ka tantsulaagris, siis pärast registreerumisvormi täitmist palume sooritada ülekanne MyDance Rising Star võistlustel osalemise eest 5€ järgmiste rekvisiitide alusel:

Makse saaja: MyDance Tantsuklubi
a/a: EE462200221061470063
Summa: 5 eurot
Selgitus: Rising Star: Lapse ees- ja perenimi
Viitenumber: 13