Tantsupäev 15.05.2022 kokkuvõte

IMG_7344

Selle aasta kevad on meie tantsunoortele ikka tõeliselt toimekas olnud! Mai keskel said koolilapsed Laagri Koolis kokku, et üheskoos tantsides, funnides ja jutustades aega veeta.
Tantsupäeval on tegemist päevaga, kus tantsitakse non-stop nii kaua kui jaksu on. Ei oma tähtsust kui vana sa oled või milline on sinu taust tantsijana. See päev tutvustab lastele tantsija elu, kus pingutus ja julgus on tähtsal kohal.
Sellel korral tantsisime show, kaasaegse, cheeri, hiphopi, disko ja salsa-zumba tantse. Päev lõppes eneseanalüüsiga juturingis, mille teema oli “kuidas su päev möödus ja mida sellest päevast kaasa võtad”. Kuivõrd suurema julguse või pingutusega koju mindi, teavad noored vaid ise. Muidugi juhul, kui nad kodus seda kõike ei jaganud.
Tantsupäev sai nii erilise koha meie südames, et sellist päeva soovisid tantsijad veelgi. Kaua ootama ei pea. Juba juunis algavad meil Tantsu ja vaba aja päevad, kuhu on oodatud kõik klubiliikmed ja loomulikult võib sinna kaasa võtta kõik oma sõbrad ja sõbrannad. Õues ruumi on!

Tantsupäeva täispikk video:

Video kokkuvõte:

Fotod vaatamiseks ja alla laadimiseks: https://www.dropbox.com/sh/x0j9pf3pjy7179f/AACwG4ylEhpXgS0RwFyKsA3Ga?dl=0