CITY CAMP SPRING: “Around the World V 2020 – LÜKKUB EDASI!

CityCamp

Teavitame Teid, et tulenevalt koroonaviiruse COVID-19 levikust Eestis ja mujal maailmas, oleme sunnitud 22.03.2020 toimuva linnalaagri “CITY CAMP SPRING: “Around the World V 2020” edasilükkama tulevikku. Loodame, et varsti olukord maailmas muutub ning seejärel saame väljakuulutada uue toimumisaja linnalaagri läbiviimiseks. Kuna tänaseks päevaks on üritusele registreerujaid päris palju, siis kõik registreeringud ja sooritatud maksed üritusele jäävad kehtima. Juhul kui hooaja lõppedes (13.06.2020) ei õnnestu linnalaagrit korraldada, tühistame registreeringud ja tagastame osavõtutasud.

Pärast koolivaheaega tähistame kevadist pööripäeva! See on hetk, kus päev ja öö on sama pikad ja meie võtame sellest maksimumi!

Selleks koguneme 21. märtsil kell 15:45 Laagri koolis, et muljetada oma  tegemistest uute ja vanade sõbrannadega!
Ees ootab peadpööritav kahepäevane tantsulaager “CITY CAMP SPRING: “Around the World V 2020”, mis sai tuule tiibadesse juba eelmise aasta märtsist, kuid sellel korral on ESMAKORDSELT laager ööbimisega!  Tantsulaagris õpime oma keha valitsema läbi erinevate trikkide ja koreograafiate, proovime kätt kokakunstis, paneme oma oskused proovile läbi etüüdide ning põneval seiklusrajal. Laager arendab nii tehnilisi kui loomingulisi oskusi – turvalises keskkonnas on võimalik igal noorel õppida enda kohta midagi uut.  Lisaks toimub tantsuline workshop oma klubi treenerite käe all, mille käigus õpitakse selgeks päris uus tants ning esitusega astutakse laagri viimasel päeval  üles meie tantsupere kõige pisematele tantsijatele, et olla ikka eeskujuks! Kahepäevane ja ööbimisega tantsulaager on mõeldud vanusele 8+ MyDance tantsijatele (varasema ööbimis laagrikogemusega). Kas oma tantsijast sõbrannat võib kaasa võtta? Jah, loomulikult! Laager pakub huvilistele tihedaid treeninguid, mille läbi õpitakse tantsutehnikat ja see annab hea koormuse igale vanusele, kuid samas on ka aega meeleolukateks üllatusteks ning ühisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks. Kas kõlab meeldejääva nädalavahetusena?

Kahepäevane CITY CAMP “Around the World V”  ÖÖBIMISEGA tantsulaager pakub:

  • Tantsulaagri T-särk
  • Soe lõuna ja õhtusöök, hommikusöök ja tervislik snäkk
  • Trikkide ja tantsu workshopid meie klubi treeneritelt
  • Sumomaadlus seiklusrada
  • Ühine tordi valmistamine
  • Workshop “Emotion in Motion”
  • Õhtused rituaalid vabas õhus
  • Öökino
  • Esinemine pisikestele Elsadele ja Annadele
  • Foto- ja videojäädvustus

Tantsulaagri osavõtutasu on 55 eurot.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD! Registreerimine kuni 16.03.

KOHAD ON TÄIS! REGISTREERIMINE ON LÕPPENUD!

 Meenutusi eelmisest menukast “City Camp: TikTok Special” linnalaagrist: