MyDance esindusrühm

Tantsutunnid toimuvad:

  • Esmaspäeval kell 17:30-18:30 (Sofia-Liis Kose)
  • Kolmapäeval kell 18:00-19:00 (Ilona Vapper)

Treener: Sofia-Liis Liiv/ Ilona Vapper

Tunnid toimuvad Tallinna Arte Gümnaasiumi aeroobikasaalis.

Kuutasu: 45 eurot

Hooaja 2022/2023 esimene tantsutund toimub 22.08.2022.

Registreeru tantsugruppi »

 

MyDance Esindustiimi filosoofia

Visioon
MyDance Esindustiimi visiooniks on olla tõsiseltvõetav tantsutiim, kes esindab tantsuklubi erinevatel võistlustel ja on eeskujuks oma enda klubis kasvandikele.

Missioon
Esindustiimi missiooniks on pakkuda õigetel alustel kasvanud toetavat keskkonda. Elukestvaid tegevusi nagu esinemised ja võistlustel käimised.

Ühised väärtused

Mõistan
Pean lugu endast ja teistest. Mul on head ja ausad kavatsused ning ma usaldan tiimikaaslasi. Esmalt püüan mõista teisi ja alles seejärel olla mõistetud. Hindan inimesi sellistena nagu nad on ning tean, et mul on igaühelt midagi õppida. Saan aru, kuidas organisatsioon toimib ning mis on minu ülesanne. Mul on puhas ja siiras armastus tantsu vastu.

Loon väärtust
Annan alati oma parima. Olen igal treeningul, esinemisel ja võistlustel kohal. Olen avatud meelega, mõtlen kaasa ja lisan oma panuse tegevusplaani. Tegutsen läbimõeldult. Annan ausat tagasisidet ja ütlen oma arvamuse välja deliikaatselt. Otsin lahendusi, julgen keerulises olukorras abi küsida ja abistan ka teisi. Kuulan ja õpin enda ja teiste kogemustest, Kasvan isiksusena ning jagan oma teadmisi ka teistega.

Teen ära
Teen õigeid asju ja viin alustatu lõpuni. Minu jaoks on olulised nii tulemus kui ka teekond selleni ning arusaam, et aidates teineteist ja tehes koostööd jõuame alati eesmärgini. Hoolitsen, et teistel oleks minuga lihtne tulemust saavutada. Näen muutustes uusi võimalusi ja toetan nende elluviimist. Pean antud lubadusi ja olen sellega eeskujuks teistele tiimikaaslastele ja Klubi kasvandikele – minu peale võib kindel olla.