Tantsugrupid

MyDance Tantsuklubi treeninggruppide hooaeg algab koos kooli õppeaastaga. Meie tundides on põhilised tantsustiilid showtants ja hip-hop, mida mitmekesistame teiste stiilidega, nagu kaasagne tants, jazz, cheerleading, house jm.

MyDance huvihariduse korraldus on hooajapõhine, see tähendab pühendumist hooaja algusest kuni hooaja lõpuni. Meie treeningmetoodika ja eakohane õppekava on kinnitatud Eesti Haridusministeeriumi poolt.

Vabade kohtade olemasolul saab treeninggruppidega liituda ka hooaja keskel.

Milliseid oskusi arendatakse Meie treeningutel?

Meie treeningute eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja –valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.

Meie tantsutundides õpid:

  • erinevaid tantsulisi liikumisi,
  • akrobaatikat,
  • vastupidavust läbi üldfüüsise treeningu,
  • distsipliini ja korda,
  • improvisatsiooni,
  • painduvust.

NB! MyDance tantsutreeningutel saadakse hea füüsiline koormus ja mitmekülgne kehaline areng, lisaks ka esinemisjulgus ning eneseväljenduse oskus.

Tantsustiilid

Meie tantsuklubi treenerid õpetavad peamiselt showtantsu ja hip-hopi, kuid tundides tutuvustame lastele ka teisi tantsustiile.

 

Show

Show tundides luuakse peamiselt showtantsu ja girly hip-hop numbreid, kuhu on aeg-ajalt kombineeritud cheerleadingu tõsteid ja akrobaatika elemente, vahel aga laseme ennast lõdvaks ja elame muusikasse sisse hoopis kaasaegse tantsuga. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi õpetaja Kristiina. Tema tantsutundides saab harjutada akrobaatilisi elemente, näiteks hundirattaid, spagaate, sildringe, rondaate jm. Kõiki elemente tehakse erinevatel raskusastmetel ja ükski treeninggrupi laps ei jää hätta. Et tantsijad terved ja tugevad oleksid, on treeningusse põimitud erinevaid jõuharjutusi ning lõõgastusminutid tunni lõpus.

Cheer Show treeninggruppid:

Mixed Show

Mixed Show tundides saab õppida põhiliselt showtantsu ja girly hiphopi. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi meie klubis õpetaja Greete. Tema treeningutes on tähtsal kohal korralik soojendus, et lapsed saaksid tundides oma lemmikelemente nautida ning iseenda oskuste üle uhkust tunda. Tantsijad õpivad spagaate, pöördeid, jalalööke ja akrobaatikat, kus saab teha harjutusi nii üksi kui ka paaris. Lisaks tantsimisele tegeleme tundides paiduvuse arendamise ja lihaste tugevdamisega. Harjutame ka improvisatsiooni.

Mixed Show treeninggruppid:

 Show Funk Jazz

Show Funk Jazz tundides keskendume eelkõige show- ja jazztantsu tehnikale, kuid aeg-ajalt põimime sisse ka akrobaatika, balleti ning kaasaegse tantsu elemente. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi õpetaja Ilona. Tundides on olulisel kohal loovuse ja julguse arendamine, kuid tegeleme ka füüsisega läbi jõu- ja vastupidavusharjutuste. Tundides analüüsime ka tantsuvideosid, testime kehalisi võimeid ning anname üksteisele tagasisidet. Oluline on, et tantsija naudiks erinevaid liikumisviise, areneks mitmekülgselt, oskaks tantsu mõtestada ja tunneks end olulise osana tantsukultuuri kandmises.

Show Funk Jazz treeninggruppid:

 Contemporary Hip-Hop

Contemporary Hip-Hop stiilis tantsutreeninguid annavad meie klubis Sofia-Liis ja Pärle. Põhistiilid on hip-hop ja showtants, kuid tantsudest võib tihti leida ka house’i, kaasaegse ning isegi võistlustantsu elemente. Kogenumad tantsijad saavad tundides tutvust teha freestyle’iga, mille tulemusena võib iga tantsija leida selle päris enda moodi tantsustiili. Tähtsal kohal on soojendus ja üldfüüsiline treening, mille käigus saavad tantsusammud mällu talletatud ja arendab vastupidavus ja tugevus.

Contemporary Hip-Hop treeninggruppid:

Väljundid

Hooaja jooksul toimuvad erinevad esinemised ning mitmed linna- ja suvelaagrid. Laagrite põhirõhk on mängulisusel, meeskonnatööl ja erinevate tantsustiilide õppimisel. Samuti on lapsel oluline mugavustsoonist välja tulla ning esinemiskrambist järk-järgult välja kasvada.

Selleks toimuvad:

  • mitmed klubisisesed esinemised,
  • erinevad klubivälised esinemised (Vanalinna Jõuluturg, kooli aktused, erinevate valdade festivalid, paljud võistlused nagu Koolitants, Astu Üles jne)
  • linnalaagrid 3x “Around the World”
  • suvelaager

Tantsuklubiga liitumine

MyDance treeninggrupiga liitumisel pole tähtis varasem tantsukogemus või ideaalne painduvus. Koos hakkame neid oskusi arendama, mistõttu ootame kõiki uudistama meie maagilist tantsumaailma.

Meie jaoks on olulune, et pisemad MyDance tantsulapsed, kes käivad tantsulusti nautimas meie lasteaedade tantsupesades, saaksid jätkata treeninguid MyDance Tantsuklubis ka oma kooliteed alustades. Seetõttu oleme treeninggrupid loonud võimalikult erinevatesse Harjumaa paikadesse eesmärgiga muuta meie treeningud kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Registreeru treeningutele siin »

Tutvu MyDance Tantsuklubi maksmiskorraga hooajal 2022/2023

Rohkem infot saab alati küsida e-maili teel info@mydance.ee või telefonil +372 569 66 233