Tantsugrupid

MyDance Tantsuklubi treeninggruppide hooaeg algab koos kooli õppeaastaga. Meie tundides on põhilised tantsustiilid showtants ja hip-hop, mida mitmekesistame teiste stiilidega, nagu kaasagse tantsu, jazzi, cheerleadingu, house’i jm.

MyDance huvihariduse korraldus on hooajapõhine, see tähendab pühendumist hooaja algusest kuni hooaja lõpuni. Meie treeningmetoodika ja eakohane õppekava on kinnitatud Eesti Haridusministeeriumi poolt.

Vabade kohtade olemasolul saab treeninggruppidega liituda ka hooaja keskel.

Milliseid oskusi arendatakse Meie treeningutel?

Meie treeningute eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja –valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.

Meie tantsutundides õpid:

  • erinevaid tantsulisi liikumisi,
  • akrobaatikat,
  • vastupidavust läbi üldfüüsise treeningu,
  • distsipliini ja korda,
  • improvisatsiooni,
  • painduvust.

NB! MyDance tantsutreeningutel saadakse hea füüsiline koormus ja mitmekülgne kehaline areng, lisaks ka esinemisjulgus ning eneseväljenduse oskus.

Tantsustiilid

Meie tantsuklubi treenerid õpetavad peamiselt showtantsu ja hip-hopi, kuid tundides tutuvustame lastele ka teisi tantsustiile.

 

Cheer Show

Cheer Show tundides luuakse peamiselt showtantsu numbreid, kuhu on kombineeritud midagi ka girlie hip-hopi, cheerleadingu või contemporary stiilidest. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi treener Kristiina. Tema tantsutundides saab harjutada akrobaatilisi elemente, näiteks hundirattaid, spagaate, sildringe, rondaate jm. Kõiki elemente tehakse erinevatel raskusastmetel ja ükski treeninggrupi laps ei jää hätta. Et tantsijad terved ja tugevad oleksid, on treeningusse põimitud erinevaid jõuharjutusi ning lõõgastusminutid tunni lõpus.

Cheer Show treeninggruppid:

Mixed Show

Mixed Show tundides saab õppida põhiliselt showtantsu ja cheerleadingut. Tundides puutme kokku ka teste stiilidega nagu hip-hopi või isegi  joogaga. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi meie klubis treener Jessica. Tema treeningutes on tähtsal kohal korralik soojendus, et lapsed saaksid tundides oma lemmikelemente nautida ning iseenda oskuste üle uhkust tunda. Tantsijad õpivad spagaate, pöördeid, jalalööke ja akrobaatikat, kus saab teha harjutusi nii üksi, kui ka paaris.

Mixed Show treeninggruppid:

 Show Funk Jazz

Show Funk Jazz tundides arendatakse tantsutehnikat, õppides erinevaid koreograafiaid. Tundides puutub tantsilaps kokku nii show-, kui kaasaegse jazztantsuga. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi Ilona. Lapsed saavad oma loovust arendada läbi erinevate mängude ja improvisatsiooniülesannete ning võimekus kasvab akrobaatika ja venistusharjutuste abil.

Show Funk Jazz treeninggruppid:

 Contemporary Hip-Hop

Contemporary Hip-Hop stiilis tantsutreeninguid annab meie klubis Laura. Laura põhistiilid on hip-hop ja showtants, kuid tema loodud tantsudest võib tihti leida ka house’i, kaasaegse ning isegi võistlustantsu elemente. Kogenumad tantsijad saavad Laura tundides tutvust teha freestyle’iga, mille tulemusena võib iga tantsija leida selle päris enda moodi tantsustiili. Tähtsal kohal on soojendus ja üldfüüsiline treening, mille käigus saavad tantsusammud mällu talletatud ja arendab vastupidavus ja tugevus.

Contemporary Hip-Hop treeninggruppid:

Väljundid

Hooaja jooksul toimuvad erinevad esinemised ning mitmed linna- ja suvelaagrid. Laagrite põhirõhk on mängulisusel, meeskonnatööl ja erinevate tantsustiilide õppimisel. Samuti on lapsel oluline mugavustsoonist välja tulla ning esinemiskrambist järk-järgult välja kasvada.

Selleks toimuvad:

  • mitmed klubisisesed esinemised,
  • erinevad klubivälised esinemised (Vanalinna Jõuluturg, kooli aktused, erinevate valdade festivalid, paljud võistlused nagu Koolitants, Astu Üles jne)
  • linnalaagrid 3x “Around the World”
  • suvelaager

Tantsuklubiga liitumine

MyDance treeninggrupiga liitumisel pole tähtis varasem tantsukogemus või ideaalne painduvus. Koos hakkame neid oskusi arendama, mistõttu ootame kõiki uudistama meie maagilist tantsumaailma.

Meie jaoks on olulune, et pisemad MyDance tantsulapsed, kes käivad tantsulusti nautimas meie lasteaedade tantsupesades, saaksid jätkata treeninguid MyDance Tantsuklubis ka oma kooliteed alustades. Seetõttu oleme treeninggrupid loonud võimalikult erinevatesse Harjumaa paikadesse eesmärgiga muuta meie treeningud kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Registreeru treeningutele siin »

Tutvu MyDance Tantsuklubi maksmiskorraga hooajal 2022/2023

Rohkem infot saab alati küsida e-maili teel info@mydance.ee või telefonil +372 569 66 233