Tantsugrupid

MyDance Tantsuklubi treeninggruppide hooaeg algab koos kooli õppeaastaga. Põhilised tantsustiilid, mida pakume on showtants ja hip-hop, kuid treenerid muudavad tunde mitmekesisemaks kombineerides tantsukavadesse ka näiteks kaasagset tantsu, jazzi, cheerleadingut ja house’i.

MyDance huvihariduse korraldus on hooajapõhine, see tähendab pühendumist hooaja algusest kuni hooaja lõpuni. Meie treeningmetoodika ja eakohane õppekava on kinnitatud Eesti Haridusministeeriumi poolt.

Vabade kohtade olemasolul saab treeninggruppidega liituda ka hooaja keskel.

Milliseid oskusi arendatakse Meie treeningutel?

Meie treeningute eesmärgid on seotud enesejuhtimise, koordinatsiooni, rütmitunnetuse, kehahoiaku ja –valitsemise, painduvuse ning eneseväljendusoskuse ja loomingulisusega.

Selleks teeme treeningutel:

  • Erinevaid tantsulisi liikumisi
  • Akrobaatika osa
  • Üldfüüsiline osa
  • Nõuame distsipliini ja korda
  • Improvisatsiooniülesanded
  • Venitusharjutused

NB! MyDance tantsutreeningutel saadakse hea füüsiline koormus ja mitmekülgne kehaline areng, lisaks ka esinemisjulgus ning eneseväljenduse oskus.

Tantsustiilid

Meie tantsuklubi treenerid õpetavad tantsutreeningutel küll peamiselt showtantsu ja hip-hop tantsustiile, kuid vastavalt treeneri eelistusele muudame tunde värvikamaks teiste stiilide varjunditega.

Cheer Show

Cheer Show tundides on peamiselt showtantsu kavad, kuhu on kombineeritud midagi ka girlie hip-hopi, cheerleadingu või contemporary stiilidest. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi meie klubis treener, Kristiina. Tema tantsutundides saab kõvasti harjutada akrobaatilisi elemente, näiteks hundirattaid, spagaate, sildringe ja rondaate. Kõiki elemente saab teha erinevates raskusastmetes ning hätta ei tohiks ükski treeninggrupi laps jääda. Et tantsijad tugevad oleksid, on treeningusse sisse põimitud erinevaid jõuharjutusi ning selleks, et meel rahul ja õnnelik oleks tehakse treeningu lõpus lõõgastusminutid.

Cheer Show treeninggruppid:

Mixed Show

Mixed Show tundides saab õppida põhiliselt showtantsu ja cheerleadingut aga, et tunni mitmekülgsust esile tuua, siis õppeaasta jooksul saab ka hip-hopi ning vahel ka isegi jooga elementidega tutvuda. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi meie klubis treener, Jessica. Tema treeningutes on tähtsal kohal korralik ja õige soojendus, et lapsed saaksid oma lemmikelemente nautida ning aasta lõpus iseenda füüsise üle uhkust tunda. Jessica tantsijad õpivad spagaate, pöördeid ja jalalööke. Puudu ei tule ka akrobaatikast, kus saab teha harjutusi nii üksi, kui ka paaris.

Mixed Show treeninggruppid:

Show Funk Jazz

Show Funk Jazz tundides arendatakse tantsutehnikat, õppides erinevaid koreograafiaid, kus põimuvad omavahel nii show, kui ka kaasaegse jazztantsu elemendid. Selles stiilis tantsutreeninguid viib läbi meie klubis treener, Ilona. Lapsed saavad oma loovust arendada läbi erinevate mängude, improvisatsiooniülesannete ning võimekus kasvab akrobaatiliste ja venistusharjutustega.

Show Funk Jazz treeninggruppid:

Contemporary Hip-Hop

Contemporary Hip-Hop stiilis tantsutreeninguid viib läbi meie klubis Laura. Laura põhistiilid on hip-hop ja show, kuid tema kavadest võib tihti leida ka house’i, kaasaegse tantsu ning isegi peotantsu elemente. Vanemad ja osavamad lapsed saavad Laura tundides tutvust teha freestyle’iga, mille tulemusena saab iga tantsija leida selle päris enda moodi tantsustiili. Tähtsal kohal on soojendus, mille käigus saavad tantsusammud mällu talletatud ning üldfüüsiline treening, mis arendab vastupidavust ja tugevust.

Contemporary Hip-Hop treeninggruppid:

Väljundid

Mis toimub õppeaasta jooksul?
Noortel on vaja arenguks erinevaid esinemisi, olgu siis selleks klubisisesed või – välised lavale astumised. Lisaks toimuvad hooaja jooksul ka mitmed linna- ja suvelaagrid, kus põhirõhk on asetatud mängulisusele, meeskonnatööle ja erinevate stiilide ja nende tantsuelementide õppimisele. Samuti on lapsel oluline mugavustsoonist välja tulla ning esinemiskrambist järk-järgult välja kasvada.

Selleks toimuvad:

  • Mitmed klubisisesed esinemised
  • Erinevad klubivälised esinemised (Vanalinna Jõuluturg, kooli aktused, erinevate valdade festivalid, paljud võistlused nagu Koolitants, Astu Üles jne)
  • Linnalaagrid 3x “Around the World”
  • Suvelaager

Tantsuklubiga liitumine

MyDance treeninggrupiga liitumisel pole tähtis varasem tantsukogemus või ideaalne painduvus, koos hakkame neid oskusi arendama, seega ootame kõiki uudistama meie maagilist tantsumaailma.

Erilist tähelepanu pöörame asjaolule, et pisemad MyDance tantsulapsed, kes käivad tantsulusti nautimas meie lasteaedade tantsupesades, saaksid jätkata sujuva üleminekuna treeninguid MyDance Tantsuklubis ka oma kooliteed alustades. Seetõttu oleme treeninggrupid loonud võimalikult erinevatesse Harjumaa paikadesse eesmärgiga muuta meie treeningud kättesaadavaks kõigile huvilistele.

Registreeru treeningutele siin »

Tutvu MyDance Tantsuklubi maksmiskorraga hooajal 2020/2021 (2 korda nädalas)

Tutvu MyDance Tantsuklubi maksmiskorraga hooajal 2020/2021 (1 kord nädalas)

Rohkem infot saab alati küsida e-maili teel info@mydance.ee või telefonil +372 569 66 233