Sündmusterohke linnalaager “Tantsupisik sügis 2013” – ürituse kokkuvõte

tantsupisik-s-news

2. novembril leidis aset MyDance Tantsuklubi elamusterohke linnalaager Tantsupisik sügis 2013! Nagu juba tradistiooniks saanud, toimub meie linnalaager kahel korral õppeaasta jooksul – kevadel ning sügisel.

Tantsupisik sai hoo sisse juba varajastel hommikutundidel. Kell 8 olid esimesed tantsuarmastajad ukse taga, et võtta sellest vahvast päevast kõike, mis võtta annab. Kogu päeva vältel tegeleti rohkelt tantsimisega, võistlemisega, külalisesinejatele kaasaelamisega, workshoppides jalakeerutamisega ning hingetõmbamiseks sai vahepeal panna oma pea tööle ka viktoriini küsimustele lahendusi mõeldes.

Tantsupisik on suurepärane väljund kõikidele MyDance kooliealistele lastele, kuna just antud laagris on kõikidel treeninggrupi lastel võimalik omavahel tutvuda ning harjutada tantsukavasid, mis tulevad esitamisele jõulu- ning kevadkontserditel. Tegemist on päevaga, mis ühendab kõiki lapsi ja treenereid pakkudes väljakutseid nii erinevate tantsustiili workshoppidega kui ka omavahel võistlemisega.

Senikaua kuni jääme pikkisilmi ootama kevadist Tantsupisikut, jõuame vahepeal maha pidada ühe uhke jõulupeo – MyChristmas ootab teid juba 14. detsembril!

Kohtumiseni tantsuplatsil!

Vaata kindlasti ka ürituse pilte meie Facebooki fännilehel:
Vaata pilte üritusest