Stardib “Rising Star” loomekonkurss 2022

RS2022-päis

MyDance “Rising Star” loomekonkurss tähistab sel aastal juba kolmandat sünnipäeva! 2020. aastal keerulistest oludest sündinud ideest on tänaseks meie klubi tantsijate ja õpetajate jaoks välja kasvanud tähtis osa õppeprogrammist ja ettevõtmine, mida oodatakse juba õppeaasta algusest. Tegemist ei ole tantsuvõistlusega, mille eesmärk on pääseda esikolmikusse, vaid loomekonkursiga, mis julgustab noori ise loominguliselt mõtlema, rakendama uusi ja vanu õpitud oskusi ning ületama nii oma võimeid kui ka hirme. Sel aastal annavad loomekonkursil osalejatele inspiratsiooni kõiksugu ilusad ja head soovid, mida keha ja muusika koostööga edasi anda.

Rising Star loomekonkurss on mõeldud MyDance kooliealistele tantsijatele ja sellel osalemine on kõikidele tantsuklubi treeninggruppidele kohustuslik. Soolode ja/või duettidega osalemine on kõikidele tantsijatele küll vabatahtlik, aga siiski väga soovituslik.

Loomekonkursi tantse hindab ka sel aastal eraldi kokku kutsutud žürii ja loomulikult ei puudu ka meie oma tantsuõpetajate hindamine ning rahvahääletus.

Duo- ja soolotantsude reglement:

1. Rising Star loomekonkurss toimub videoformaadis. Video tuleb filmida landscape ehk maastiku võttes (laiupidi).
2. Video tuleb osalejal filmimida ise/koos vanemaga/sõbra abiga. Kui vajad abi, siis pöördu oma tantsuõpetaja poole.
3. Videote esitamise TÄHTAEG ON 28.11.2022. Tähtaja ületanud videosid ei võeta konkursile vastu!
4. Loomekonkursile tohib esitada üksnes enda loomingut! Ei tohi olla juhendaja kokku pandud esitus või kuskilt võetud (nt TikTok)
5. Esitada saab soolo ja duo (üksi ja kahekesi) esituses ühe video.
6. Esituse soovituslik pikkus kuni 1.5 minutit.
7. Tantsu võib videosse kokku monteerida. Tantsu võib ka filmida täisplaanil ilma töötluseta.
8. Videote monteerimisel ei tohi kasutada lisa effekte, mis segavad esituse vaatamist (lumehelbed, pildi kaheks tegemist jne.)
9. Võib kasutada rekvisiite.
10. Muusika, mida kasutatakse, peab olema tantsija vanusele kohane ning ei tohi sisaldada ebatsensuurseid väljendeid/roppuseid.
11. Loomekonkurssil hinnatakse:

  • Tantsu vastavust vanusele
  • Kostüümi, filmimise asukoha ja loo kokkulangevust
  • Loo jutustamise oskust läbi tantsu
  • Emotsiooni
  • Tantsutehnilist taset vastavalt vanusele

Video palume salvestada endale sobiva nimega mp4 või mov failina ja saata hiljemalt 28.11.2022 www.wetransfer.com portaali kaudu aadressile: ilona@mydance.ee

E-maili juurde tuleb lisada järgnev info: ilus ja hea soov (tantsu nimi), tantsu kirjeldus, esitaja/koreograafi nimi, mitmes klass, treeninggrupp

Rising Star loomekonkursi kõik soolo ja duo tantsudega osalejad saavad individuaalset tagasisidet tantsuklubi õpetajatelt. Konkursi raames jagame välja nii rahvalemmikute kui ka žürii hinnangul parimate preemiad ja loomulikult ka hulgaliselt eripreemiaid.

Soovime kõikidele osalejatele piirideta fantaasiat ja vahvat loomingut, mis tuleb südamest ning kandub varba-, sõrme- ja juukseotsteni!