Registreeru treeningutele!

Tantsutreeningud tantsugrupisregistreeru_treeninggruppi

MyDance Tantsuklubi tantsugrupid on loodud kõikidele tüdrukutele ja poistele vanuses 7 – 13, mille eesmärk on pakkuda lastele võimalikult mitmekesiseid, põnevaid ning tantsuoskust arendavaid showtantsu ja hip-hop treeninguid. Oleme avanud tantsugruppe erinevates Harjumaa koolides ja spordiklubides. Tutvu meie tantsugruppidega siin!

Tantsutreeninguid kestavad reeglina 60 minutit ja kaks korda nädalas. Lisaks treeningutele pakume lastele erinevaid väljundeid põnevate esinemiste, suve- ja linnalaagrite näol. Meie treeningmetoodika ja eakohane õppekava on kinnitatud Eesti Haridusministeeriumi poolt ja on koostatud põhimõttel, et meie tantsulaste tase oleks kõrge ja ühtlase tantsutasemega.

Liitu MyDance tantsugrupiga »

Lasteaia tantsutreeningudregistreeru_lasteaia_treeningutele

MyDance Tantsuklubi viib läbi mängulisi tantsutreeninguid Harjumaa erinevates lasteaedades, kuhu on oodatud kõik 3 – 6 aastased tüdrukud ja poisid. Treeningud toimuvad 1 kord nädalas ja kestavad 30 minutit. Meie naerusuised treenerid viivad läbi põnevaid tantsutreeninguid, mis on eelkõige ülesehitatud mängulisusele ja positiivsusele. Selliselt tagame lapse vaimse ja füüsilise arengu ning suurendame tema armastust muusika, spordi ja tantsu vastu. Kooliteed alustades, pakume lapsele jätkuväljundeid meie tantsugruppides Harjumaa koolides ja spordiklubides. Tutvu lasteaedadega, kus toimuvad MyDance treeningud.

MyDance teeb lapsevanemate elu mugavamaks. Tantsutreenerid hoolitsevad selle eest, et lapsed saaksid rühmast saali toimetatud ning hiljem ka turvaliselt tagasi saadetud.

Lasteaia tantsutreeningute kuutasu on 25 eurot.

Liitu MyDance lasteaia treeningutega »