Rapuntsli tantsulaagri kokkuvõte! Pildid ja video

20190324-IMG_4974-e1554286648496

Suur aitäh kõikidele lastele kes koos meiega aitasid tähistada Rapuntsli sünnipäeva!

24. märtsil muutus Laagri koolimaja Päikesekungingriigiks, kus tähistati Rapuntsli 18.sünnipäeva. Päeva suurim sõnum oli “unistamine”, millele pööratakse tänapäeva kiires elutempos päris vähe tähelepanu. Seekord tantsulaagri päeval avastasime maailma, mille käigus andsime unistustele tiivad ja vaatasime kui kaugele ja kui kõrgele erinevad unistused lennata suudavad.

Ootamatusi täis teekonnal leiti lõpuks ka võlulill, mille võlueliksiir võttis iga lapse halvatuju ja kõhuvalu, sest üheskoos sai loetud võlusalmi. Koos Rapuntsli ja Flinniga unistasime laagripäeal kokku lausa 289 lapsega.

Kõik väikesed laagrilised said endale selga vahva tantsulaagri särgi, rinda päikesemärgi, kingitusi ja tunnistuse. Pidasime maha kosutava lõuna Kaisupardikese kõrtsus. Rapuntsli sünnipäevale sattus ka ootamatult päriselt bandiit Flinn ning iga laps sai meisterdada endale päris enda Pascali.

Rapuntsli tantsulaager ei jää viimaseks. Juba 16.juunil tuleb uus ja põnev laager “Kuidas taltsutada LOHET“. Tantsulaager on pühendatud vaprusele ja sõprusele.

Rapuntsli Tantsulaagri fotosid saate näha ja komenteerida meie Facebooki lehel:

Mugavalt vaadata ja võimalusel paberkandjal pilte saab koju tellida siit: http://pildipood.ee/album/MyDance_Tantsulaager_24_03_2019?fbclid=IwAR020toaamV6QON0hm11kngL6wZwZFKFPCRvfCC1mSTIgIG9pMqdeNKKZu4