MyDance “Trollide” Tantsulaagri kokkuvõte. Video- ja piltmaterjal lisatud!

uudise pilt-2

Täname kõiki lapsi, kes osalesid meie toredas ja õnne täis Trollide Tantsulaagris!

Trollide Tantsulaager oli järjekordne vahva kahes vahetuses üritus, kuhu seekord saabus kokku lausa 280 last. Usume, et vanuse järgi laste kahte gurppi jagamine oli ainuõige otsus, sest nii said lapsed treeeritelt ning üllatuskülaline Troll Poppylt piisavalt tähelepanu ning ka kõikide tegevuste juures ei jäänud keegi üksikuks.

Trollide Tantsulaagris said lapsed palju tantsida, lõbutseda, laulda, mängida ja joonistada ning meie treenerid tegid lastele ka lõbusa teatrietenduse. Loodame, et kõik väikesed tantsuhuvilised said Tantsulaagrist lisaks positiivsetele emotsioonidele ning kustumatutele mälestustele juurde ka uusi teadmisi (näiteks, kui pikalt peaks üks kallistus kestma?) mida tulevikus teistega jagada.

Usume väga tugevalt sellesse, mida teeme ning loodame, et see peegeldub ka väikeste osalejate silmadest ning südamest ja näitab, et lapsed usaldavad meid ning neile meeldib meiega koos aega veeta. Meie igatahes nautisime igat hetke, mille saime lastega koos veeta ning ootame juba kannatamatult järgmist Tantsulaagrit. Kes Trollide peol tähelepanelik oli võib juba aimata, kellele järgmisena külla läheme 😉

Tantsulaagri fotosid saate näha meie Facebooki lehel:

I vahetuse pildid:
https://www.facebook.com/pg/MyDanceTantsuklubi/photos/?tab=album&album_id=1454497717904128

II vahetuse pildid:
https://www.facebook.com/pg/MyDanceTantsuklubi/photos/?tab=album&album_id=1454552331232000

Vaata ka meeleolukat videokokkuvõtet “Trollide” Tantsulaagrist: