MyDance õpilased osalesid tantsuvõistlustel!

Tantsuvõistluste uudise päis-01

16. aprill oli MyDance Tantsuklubil teguderohke, sest osaleti nii Koolitantsu kui ka Kuldse Karika võistlustel. Noored said põneva kogemuse kuna paljud esinesid esmakordselt päris valgustusega suurel laval ning rohke publiku ees.

Koolitantsu lavale astusid esimesena Laagri noored särtsaka esitusega “Terves kehas terve vaim!” Tants rääkis sellest, kuidas liikumine/tantsimine aitab kaasa rõõmsa meele ja vaimse tervise hoidmisele. Laagri noori juhendasid Jessica Lauter, Sofia-Liis Kose ning Merike Kens.
TANTSUVIDEO tervik esitus: https://www.facebook.com/MyDanceTantsuklubi/videos/537903851273239

Teisena sisisesid lavale Peetri treeninggrupi ussid/sisalikud tantsuga “Reptiilide disko”. Tants uuris, kuidas on võimalik läbi tantsu näidata loomalikku/loomast inspireeritud liikumist. Tantsu autor ja laste õpetaja on Ilona Vapper, kuid Koolitantsul juhendasid suurepäraselt lapsi ka Pärle-Maria Linnupõld ning Gertu Pillenberg. Peetri treeninggrupp pälvis ka Koolitantsu kunstiliste juhtide tunnustuspreemia “Oskusliku atmosfääri loomise” eest.
TANTSUVIDEO tervik esitus: https://www.facebook.com/MyDanceTantsuklubi/videos/3214691792133895

Samal ajal vallutas Kuldse Karika lavasid MyDance esindusgrupp tantsuga “Võrgus”. Maani patsid kuklal rippumas, tantsiti süsteemis olemisest, kinni jäämisest, suurest tahtest saada “välja”, kellegi või millegi juurde. “Võrgus” sisaldas ka viidet infoajastuga seotud olukorrale. MyDance esindusgruppi juhendasid ning koreograafia lõid Sharlotte Parvei ning Ilona Vapper.

Koolitantsu õhtusel kontserdil astusid üles Laagri kooli Möldre maja vaprad ja südikad noored tantsuga “Salme viikingid avastusretkel”. Proovides jagus toetust ja abistavaid käsi nii Merikesel kui ka Olivia emal, sest Greete võistles samal päeval Kuldsel Karikal. Laagri Möldre grupi juhendaja ja tantsu autor on Greete Annus
TANTSUVIDEO tervik esitus: https://www.facebook.com/MyDanceTantsuklubi/videos/1265095240691208

Tabasalu kooli noored Kristiina Voolari juhendamisel, olid lendlevalt kaunid ja looduslähedased. Nende tants “Tuul ja meel pöörduvad ruttu” tõi vaatajani liikumises olemise maagia. See grupp on nii kasvult kui teadmistes nii ühte moodi, justkui kaksikud.
TANTSUVIDEO tervik esitus: https://www.facebook.com/MyDanceTantsuklubi/videos/355032500002144

Kristiina Ly Lell tõi Kadrioru Saksa Gümnaasiumi noortega lavale mõnusa ja mõjuva show-kava, millel nimeks “Tantsuenergia”. Tõepoolest, see hea energia ja ilus liikumine jõudsid kindlasti ka publikuni!
TANTSUVIDEO tervik esitus: https://www.facebook.com/MyDanceTantsuklubi/videos/537722837871082

Kõik klubi tantsijad andsid endast võislustel parima. Päev oli väsitav, kuid äärmiselt tore, emotsionaalne ja meeldejääv nii tantsijatele kui ka juhendajatele.
Suur tänu ka vanematele, kes on oma laste suurimad fännid, toetajad ning elavad neile igal momendil kaasa. Jääme ootama järgmisi esinemisi ja tantsuvõistluseid.

Tantsude kokkuvõte: https://www.facebook.com/MyDanceTantsuklubi/videos/522466542782444
Koolitantsult fotod: https://www.dropbox.com/sh/rtzkew4hcn5dll7/AABVLbO6ZkBO6Ly8u6C1ypoDa?dl=0