MyDance Tantsuklubi alustab uut tantsuhooaega väikeste muudatustega!

hooaja-avamine

Armsad tantsusõbrad!

Loodame, et kõigil on olnud tore ja mõnus suvi ning olete sügishakul sama põnevil kui meie, sest ees ootab põnev MyDance tantsuhooaeg. Nagu ka eelnevatel aastatel, alustame treeningutega septembrikuus, kuhu ootame kõiki uusi ja vanu tantsusõpru jalga keerutama. Uue hooaja täpne treeningkalender täpsustub mõne nädala jooksul. Loomulikult saadame kõigile klubi liikmetele ka vastava teavituse e-maili teel, mille järel alustame tantsugruppidesse registreerimisega.

Sellel õppeaastal on toimunud MyDance Tantsuklubis ka mõned olulised muudatused. Meie klubi juurest on lahkunud juhataja Elina Lill ja tema koha on võtnud sisse suurte juhtimisalaste kogemustega Merike Kens, kellega koos astume järgmised julged sammud klubi arendamise suunas. Tantsuhooaega alustame juba vana ja tuttava treeningmetoodika järgi, mille õppekava on MyDance Tantsuklubil kinnitatud EHIS-e (Eesti Hariduse Infosüsteem) poolt. Samas ei jää me kohapeale seisma ning näeme õppeaasta vältel vaeva, et arendada õppekava põhjalikumaks ja muuta treeningute kvaliteeti veelgi paremaks.

Saame tuttavaks Merikesega

Merike on 1979. aastal sündinud ning tänaseks kahe imetoreda lapse Merike Kens ema, kelle armastus tantsimise vastu tärkas juba 5 aastaselt Lääne-Virumaal Võhma seltsimajas rahvatantsuringis. 15- aastaselt võttis Merike osa Laine Mägi Tantsukooli (endine Lancy Tantsukool) katsetest ja pääses edukalt klubi koosseisu, kus tantsis järgnevad 3 aastat. Täisealiseks saamisel kolis meie uus juhataja Tallinnasse, kus teda ootasid uued põnevad väljakutsed- algust sai ambitsioonikas TV3 telesaade “Tulge Külla” eriprojekt, mille saatejuhiks oli noor Merike Kens.

1999. aasta sügisel alustas ta tööd sekretärina kunagises Sampo Kindlustuses (praegune If Kindlustus), kus Merike liikus karjääriredelil esmalt ekspertgrupi assistendiks ja sealt edasi juba müügijuhiks kahjukäsitulusosakonnas. Põhitöö kõrvalt jõudis Merike edendada lapsepõlvekodus Lääne Virumaal Võhma Seltsimajas kultuurielu, kus korraldas erinevaid üritusi nii täiskasvanutele kui ka lastele, olles samal ajal aktiivne laulja sealses segakooris.

2009. aastal lahkus Merike If Kindlustusest ja rajas tänaseni edukalt toimiva ettevõtte Sydamest Sydamesse, mis tegeleb fotograafiateenuste osutamisega nii era- kui ärikliendile. Aastatel 2011 – 2013 jätkus Merikese tantsutee Brilliance Tantsutrupis ning tema armastus tantsu vastu põleb ereda leegiga edasi.

Tervitame MyDance Tantsuklubi uut juhatajat Merike Kensi!