MyDance Tantsuklubi alustas koostööd Harju Jalgpallikooli Esindusmeeskonnaga!

MYD_Harju_koostöö_uudis-01

Meil on suur rõõm Teile teatada, et MyDance Tantsuklubi alustas oktoobris 2022 koostööd Harju Jalgpallikooli Esindusmeeskonnaga. Nimelt hakkavad MyDance tantsijad esinema Harjukate Laagris toimuvatel Mängupäevadel.

Harju JK Laagri on sel hooajal juba kindlustanud Esiliiga võidu, mis tagab neile uueks hooajaks pääsu Premium Liigasse! See tähendab, et meie esinduse tüdrukud saavad ergutada ja ägedat tantsushowd näidata nii Esiliiga kui ka Premium liiga mängudel. Tasub mainida, et mõlemas liigas kantakse kõiki mänge lives üle (Youtube kanalid, soccernet.ee, ETV 2).

Esimene MyDance esinemine Harju JK Esindusmeeskonna kodumängul on edukalt sooritatud! Oleme väga rõõmsad ja 22. oktoobri esinemisest on meeleolu veel pikalt ülev! Saime ka Harju Jalgpalliklubilt oma tantsushow eest väga positiivset tagasisidet! Esimene ilus märk on maas ja siit saab edasi vaid paremaks minna!

Õnneks ei pea järgmist esinemist pikalt ootama, sest juba 7.11.2022 toimub Harju JK Laagri Esiliiga koduväljakul uus mäng ja meie silmapaistvaid esindusrühmade tüdrukuid ootab ees järjekordne esinemine.
Liiga mäng toimub kell 19:00-20:45 ja MyDance showd saab näha poolajal kell 19:45-20:00

Kodumängudel on tavaliselt kohapeal fännamas ~250-300 inimest, mis loob MyDance Tantsuklubi esindusrühmade tantsijatele suurepärase võimaluse esinemiseks. Sellist laadi esinemised tõstavad noortes sotsiaalselt enesekindlust ja muudavad tantsijatevahelisi suhteid tugevamaks. Mängupäeval esinevad MyDance Tantsuklubist grupid: MyDance esindusrühm, Saue valla esindusrühm ja Harku valla Tabasalu kooli II rühm.

MyDance ja Harju JK vaheline koostöö on juba pikalt küpsenud ja lõpuks sai teoks! Oleme väga põnevil uue väljakutse ees ning loodame, et lisaks esinduste tantsijatele on harjukate mängule ja meie showle kaasa elamas ka tantsijate lähedased, meie tantsuklubi teised tantsijad ja sõbrad!