MyDance Tantsuklubi alustab 2020/2021 tantsuhooaeg juba septembrikuus. Registreerimine gruppidesse avatud!

hooaeg_algab

Hea lapsevanem ja tantsulaps,

Meil rõõm teatada, et juba septembrikuust alustame 2020/2021 tantsuhooaega Harjumaa treeninggruppides ja lasteaedades ning ootame tagasi tantsutundidesse kõiki meie uusi, kuid ka “mitte nii uusi” tantsulapsi.

Kindlasti on selle hooaja algus mõnevõrra erinev eelmistest, kuna meid kõiki on saatmas ebameeldiv kogemus COVID19 pandeemiaga. Loodame siiralt, et hullem on möödas ja saame tasapisi naasta tavapärase elukorralduse juurde ning selle normaalsuse suunas liikumisel on meil kõigil oma roll täita. MyDance Tantsuklubi jaoks on väga oluline, et me kõik järgiksime soovitusi ja juhiseid seoses hügieeninõuetega haridusasutuse, Terviseameti jt riiklike institutsioonide poolt – nii on kõige suurem tõenäosus, et meie tantsuhooaeg kujuneb võimalikult tavapäraseks.

Sellel hooajal on meil kavas lisaks põnevatele tantsutundidele, korraldada ja osaleda mitmetel kontsertidel ning linnalaagrites. Ürituste kohta tuleb täpsem informatsioon meie kodulehele ja loomulikult kõigile klubiga liitunud lapsevanematele e-maili peale.

Registreerimised tantsutundidesse on juba alanud ja kauaoodatud tantsutunnid juba ukse taga. Registreeri laps tantsutundi ja hakkame hooajaga peale 😉

Lasteaialaste registreerimine on meie kodulehel aadressil:
http://www.mydance.ee/registreeru-lasteaeda/

Uute tantsulaste registreerimine treeninggruppidesse on meie kodulehel aadressil:
http://www.mydance.ee/registreerimine-tantsugruppi/

Kohtumiseni tantsutunnis,

MyDance Tantsuklubi