MyDance Öödisko tuleb taas!

öödisko_päis2

Taaskord ootame sind Öödiskole, mis on toimumas juba neljandat korda. Öödisko eesmärk on kohtuda kõikide Klubi tantsijatega. Võtame vastu uued liikmed, tutvume läbi seltskonnamängude ja loomulikult esineme teineteisele juba õpitud tantsukavadega. Ees ootab õhtu täis elevust, sõprust, tantsu ja muusikat. Alates 2021. õppeaastast on Klubil ka oma kasvandikest esindus ning öödiskol tekib suurepärane võimalus suuremate neidudega kohtuda. Kõikidel Klubi liikmetel on võimalus astuda esindusrühma liikmeks, kui on piisav tantsukogemus ja sünniaastaks 2010.

KOHT: Öödisko toimub 7.10.22 kell 20:00-23:00 Laagri Kooli võimlas, aadressiga Veskitammi 22, Laagri alevik, Saue vald.
HIND: 4€ klubiliige, 10€ mitte liige
REGISTREERUMINE: Tantsija eestkostjale saadetakse postkasti ürituse kutse, kus on võimalik oma osalemine kinnitada (vastates kutsele “jah osalen”), samuti on kutse nähtav Sportlyzeri äpi kalendri vaates. Kohapeal võtab noore/lapse vastu grupi juhendaja/tantsuõpetaja.
Kui keegi soovib kaasa võtta sõbra, kes ei ole Klubi liige, siis palume tema vanemal osalemise soovist teada anda e-maili teel: info@mydance.ee ning saadame vajaliku info registreerimiseks.
RIIETUS: mugav, sädelev ja pidulik.

Tantsijal palume kaasa võtta:
Sportlikud vahetusjalanõud (kontskingade või välisjalanõudega võimlas viibida ei tohi)
Äratuntav veepudel (vajadusel kleepida lapse nimi pudelile)

Kohtume Öödiskol!