MyDance linnalaagri “Summer City Camp” kokkuvõte. Lisatud foto- ja videomaterjal!

CC-uudisepilt

Selle suve ägedam linnalaager ” City Camp 2018” ongi selleks korraks läbi! Tore oli kogeda kuidas lapsed tulles laagrisse, olid arglikud teadmatusest, mõned rohkem teised vähem, täis võõrastamist ning laagri viimasel päeval oldi kui õed, kes teavad teineteist terve elu!

Loovmängud, tants, muusika, naer ja hell sõna aitasid teineteist tundma õppida ja see siiras avatus, usaldus teiseteise vastu ühendas lapsi samm-sammult. Laagri teisel päeval jagas oma lustakaid ja kaasahaaravaid tegevusi “näitekunsti meistriklassis” näitleja Külli Teetamm, kelle kohalolek haaras kaasa viimse lapse läheduses. Laagri kolmadal päeval jagas oma isiklike kogemusi Superstaari saate viienda koha pälvinud Jaagub Tuisk, kes on täiesti tavaline Eestimaa poiss kuid tema erilisus peitus selles, et saatega kaasnenud tähelepanu all on ta jäänud iseendaks. Jaagup lastele isiklike raskeid hetki “kooli kiusamisest” ja rääkis kuidas jääda iseendaks kõige selle juures ning kuidas leida see mida sa kõige enam armastad ja teha seda uskumusega, et ka kõige raskemal hetkel jätkata sellega, mis tundub vahel kõige mõtetum.

Aitäh armas MyDance tantsuhuviline, et usaldasid meie treenereid sellel kolmel päeval. Aitäh Küllile, kes jagas lastesse topelt päikesekiiri, läbi erinevate loovmängude ja tegevuste. Aitäh Jaagupile, et jagas oma muusikat, isiklike hetki ja uskumust, et see mida Sa väga tahad, seda Sa ka saad, kui liigud selle eesmärgi suunas ka siis kui teised sinusse ei usu.

Aitäh, Saue vald , Saue valla Kultuurikeskus , helimees Marten Kääramees, trummar Janek Koldekivi (kifti 50 trummipulga eest)!
Goalakallid meie treeneritele Laurale ja Pärlele ja laagri eestvedaja Merikesele (K).

Aitäh lapsevanemad, et usaldasite oma super kiftid lapsed meiega hullama!!

“A life without love is like a year without children and SUMMER”

City Camp 2018 fotod leitavad meie Facebooki lehel:
https://www.facebook.com/pg/MyDanceTantsuklubi/photos/?tab=album&album_id=2030105487010012

Videomeenutus on saadaval MyDance Tantsuklubi Youtube kanali vahendusel:

Soovime Teile ja Teie perele toredat peagi algavat uut õppeaastat ja kohtume jälle septembris tantsutunnis!