MyDance kevadise kontsertetenduse “Õieke” kokkuvõte!

Kevadkontsert_uudise_pilt

Tundub, et suvi on pärast pikka teekonda meieni jõudnud ja see tähendab ainult seda, et üks järjekordne lõbus ning tantsu täis õppeaasta hakkab vaikselt oma otsa leidma. Mis sobiks käesolevat hooaega paremini kokku võtma, kui mitte meie oma Kevadise Kontsertetenduse ilus kokkuvõte! Meil on väga hea meel, et saime kevadel koos oma armsate tantsulaste ja kõikide külalistega Salme Kultuurikeskuses seda toredat õppeaastat tähistada!

MyDance Kevadine Kontsertetendus “Õieke” oli meile jällegi üks eriline ettevõtmine. Rahvusvahelisel naljapäeval astus Salme Kultuurikeskuse lava prožektorite valguses üles 284 tantsulast, kellest paljudele oli see elu esimene suure lava kogemus.

Salme Kultuurikeskuses toimus etendus, mis sündis esmakordselt just seal ning mida küll poole aasta jooksul tantsutundides õpiti, kuid polnud varem koos teiste laste ning juhendajatega kordagi kokku proovitud rohkem kui hommikuses peaproovis. Olenemata sellest, sujus üritus viperusteta, lastel tulid tantsud suurepäraselt välja ning arvestades lapsevanemate positiivset ja sooja tagasisidet, siis tundub, et ka välja müüdud Salme Kultuurikeskuse saalist vaadatuna kulges kõik suurepäraselt.

Meie kontsertetendus ei oleks saanud sujuvalt toimida, kui poleks olnud terve hulk armsaid inimesi, kellest igaühel oli oma oluline roll. Suured tänud, kallistus ja kniks Merike Kensile, Külli Teetammele ning Are Jaamale, tänu kellele meie muinasjutt sündis ja Teieni jõudis! Täname Salme Kultuurikeskust ja sealset valgustehnik Margus Ruhnot ning helitehnik Madis Kaljulaidi! Täname ka Kadarbiku Talu, et hoidsite meie laste kõhus naeratust, Endla Teater kostüümide eest, Gerli Raadik ilusate piltide eest ning Arpad Joosep Käärameest toreda videosalvestuse eest. Samuti täname meie klubi kommunikatsioonijuhti Eerika Bekkerit, kelle abiga kogu ürituse info meie kõigini jõudis. Veel teeme sügava kummarduse ja kniksu kõikidele meie vabatahtlikele abilistele: Sirle, Merilin, Kevin, Joosep, Pärle Maria, Pätrik ja Linda Marii!

Loomulikult täname ka oma kalleid ja tublisid treenereid, kelle usinusel, kohusetundlikkusel ja armastusel laste ning tantsu vastu lihtsalt pole piire!

Lapsevanemad, suur-suur aitäh Teile, et olete oma armsad lapsed meie tantsutundidesse usaldanud!

Kevadise Kontsertetenduse kokkuvõte on piltide näol leitav meie Facebooki lehel:

https://www.facebook.com/pg/MyDanceTantsuklubi/photos/?tab=album&album_id=1854778854542677

Unejutt ‘“Õieke” lastele kuulamiseks:
https://soundcloud.com/user-795099875/mydance-tantsuklubi-unejutt-oieke-2018

Võilille laul 2018:
https://soundcloud.com/user-795099875/voilillelaps

Unejutt ” Pääsuke”:
https://soundcloud.com/user-795099875/mydance-tantsuklubi-unejutt-paasuke-2017

Videomeenutus on saadaval MyDance Tantsuklubi Youtube kanali vahendusel:

Soovime kõigile head suve ja kohtume tantsutundides juba algaval sügishoojal!

MyDance Tantsuklubi kollektiiv