MyDance riiete tootevalik nüüd saadaval e-poes!

epoeuudis

Meil on meeletult suur rõõm teiega jagada seda suurt uudist ja teatada, et oleme alustanud koostööd Eesti spordirõiva tootjaga JIV Sport ning koostööprojektina avanud MyDance Tantsuklubi tootevalikuga e-poe JIV Sport kodulehel. JIV Sport toodab kvaliteetseid spordirõivaid juba üle 20. aasta ning neil on üle 200 kliendi üle maailma.

TELLI TOOTEID SIIT: https://jivsport.com/shop/mydance/
MyDance Tantsuklubil on JIV Sport veebikeskkonnas omanimeline veebipoe kategooria, kust on võimalik endale soetada tantsuklubi jakki, retuuse, shortse, toppi, seelikut. Helkurtrükiga jakke saavad soetada kõik meie tantsuklubi lasteaedade ja koolide tantsijad. Kristallkivikestega jakid on mõeldud vaid esindusrühmade neidudele (MyDance esindusrühm, Saue valla esindusrühm ja Harku valla esindusrühma neiud). Kõik teised tooted on saadaval kõikidele tantsuklubi liikmetele, vastavalt tellimuse ettekirjutustele. Kui meie kliendid armuvad JivSpordi poolt toodetud rõivastesse, siis võib juhtuda, et MyDance riiete tootevalik hakkab täienema. Hoiame pöidlaid :-)
NB! Tellimusi haldab JIV Sport ja kõikide riideid või tellimust puudutavate küsimuste korral tuleb pöörduda JIV Sporti poole.

MyDance Tantsuklubi roosat ja musta tantsusärki saab soetada kirjutades: info@mydance.ee

TELLIMISE PRINTSIIP:
Tooteid saab JIV Sport e-poest tellida endale sobival ajal, kuid toodete tellimused kogutakse kokku ja saadetakse korraga tegemisse iga kuu 10ndal kuupäeval. Tooted valmivad 2 nädala jooksul ja need saab tellida endale mugavalt koju või ise järgi minna JivSport Flowroom salongi aadressil Toom-Kuninga 15.
DE5FFD77-9B26-4330-A2AC-DE7BA59A0C84

OLULINE: kui soovid kingitusi jõuludeks, tuleks tellida juba varakult, kuna teise tellimise perioodi riided saavad valmis alles peale jõule.

Tellimuste esitamise kuupäevad on leitavad ka e-poest:
I tellimus lõppeb 10.11.2022 ja tooted kätte alates 28. novembrist
II tellimus lõppeb 10.12.2022 ja tooted kätte alates 26. detsembrist
III tellimus lõppeb 10.01.2023 ja tooted kätte alates 30. jaanuarist
IV tellimus lõppeb 10.02.2023 ja tooted kätte alates 27. veebruarist

KUIDAS TOOTED VALMISID: 18.10.2021 oli JivSpordi ja MyDance tantsujuhil esimene kohtumine. Klubi tantsujuhil, kes oli siis veel beebiootel, oli kindel visioon tantsurõivastest ning jooniste alusel viis JivSport meie soovid ellu. Spordiriideid kaunistavad MyDance helkur trükk või kristallkivikesed, mis annavad meie riietele erilise ja silmapaistva välimuse.
647C393E-48DE-4E95-BB23-8545EE0F1CDF

JÄRELTURG: https://www.facebook.com/groups/521769729465837
Hoolime maailmast, loodusest ja iseendast! Selleks oleme loonud facebooki kommuuni järelturu, millega saavad kõik huvilised liituda. Järelturg on koht, kus on võimalik väikseks jäänud tantsurõivaid MÜÜA, VAHETADA, OSTA. JivSport toodab kvalteetseid rõivaid ja parim võimalus on neid ringlusesse saata, mitte minema visata. Hoia ja hoolime loodusest ja endast.
IMG_1648