Linnalaagri “Lõvikuningas” kokkuvõte. Lisatud foto- ja videomeenetused!

lõvikuningas uus

Aitäh kõigile lõvikutsikatele, kes osalesid meie seiklusterohkes Lõvikuninga Tantsulaagris!

3. novembril oli Laagri kool täis siginat-saginat. Ringi liikumas võis näha Lõvikuningas Simbat isiklikult ning tema head sõpra Lõvikuninganna Nalat. Iga laps, kes soovis, sai endale teemakohase näomaalingu ning lõvikutsikate seiklused võisid alata. Üheskoos ralliti Aafika savannides, pandi end proovile vaprusemängus, otsiti kaelkirjakule kingi ja leiti papagoile värvipotist värve juurde.

Käsitlesime läbi mängude headuse ja kurjuse teemat ning meisterdasime lastega koos toreduse ja pahurduse lipu. Päeva moto oli “HAKUNA MATATA!” mis tähendab eesti keeles “Mitte liigselt muretseda”. Arutlesime lastega savanni retkedel selle mõiste lahti ning leppisime kokku, et see saadab meid ka pärast laagrit.

Laagripäeva põhimõtted on anda lastele võimalusi sotsiaalselt kasvada ja pikendada nende lapsepõlve rikastades loomingulist mõtlemist. Õppida üksteisega arvestama ja päriselt mängida, suhelda läbi ühiste tegevuste ning tänu sellele kasvab lastes ka tantsupisik.

Tantsulaagri fotosid saate näha ning salvestada mälestuseks ja kommenteerida meie Facebooki lehel:
https://www.facebook.com/379318685422042/posts/2761464120540808/

Tantsulaagri fotosid vaadata ja tellida saab SIIT:
http://pildipood.ee/album/LOVIKUNINGAS_SIMBA_Tantsulaager?fbclid=IwAR1NIWJE_aL4zIdoLI5czLGy05kH8QJtmoq4DKvIp2MdMxNv-h6h6iQaa0c

Kokkuvõtlik VIDEO laagripäevast:

KOHTUMISENI 2020 märtsi tantsulaagris “Anna ja Elsa LUMEKUNINGANNA”