Linnalaagri “Kuidas tantsutada lohe” kokkuvõte

_MG_3994

Täname kõiki lohetaltsutajaid, kes osalesid meie seiklusterohkes Lohe Tantsulaagris!

Lohe tantsulaager toimus õues ning kuna lapsed ja meie tantsupere väga ootasid seda päeva, toetas meie üritust ka päike, kes säras eemale kõik vihmapilved. Lohesõdalased said lennata ja hullata kahel batuudil. Üheskoos treeneritega läksid väikesed lohetaltsutajad seiklusterohkele retkele, mille käigus avastati peidetud maailm ja leiti lohed. Viikingid leidsid aega, et põigata nosilasse ja ennast laadida vaid kasulikest vitamiinidest tulvil puuviljadega. 

Päeva suurem eesmärk oli süstida lastesse julgust ja eneseusku. Tantsulaagris leiti uusi sõpru ja pandi proovile julgus. Loomulikult julgust jagus kõigil ning üheskoos veedeti üks tore päev enne suvepuhkust!

Lohe Tantsulaagri fotosid saate näha ja komenteerida meie Facebooki lehel: https://www.facebook.com/pg/MyDanceTantsuklubi/photos/?tab=album&album_id=2479091458778077&ref=page_internal

Mugavalt vaadata ja võimalusel paberkandjal pilte saab koju tellida siit: http://pildipood.ee/album/Kuidas_tantsutada_LOHE

Soovime kõikidele pisikestele ja suurtele mõnusat suveaega ning kohtume juba sügisel tantsutundides ja uues Tantsulaagris. Kes arvab ära, mis teemal järgmine Tantsulaager toimub?