Linnalaager Tantsupisik – ürituse kokkuvõte ja fotod 09.04.2013

Linnalaager Tantsupisik

MyDance tänab kõiki toredaid tantsulapsi, kes võtsid osa meie kevadisest Tantsupisik linnalaagrist. Samuti teeme sügava kummarduse vanematele, kes usaldasid oma kullakallid aarded meie hoolde terveks pikaks päevaks. Ootame juba põnevusega järgmisi üritusi ja loomulikult sügisel aset leidvat Tantsupisiku linnalaagrit ☺

MyDance Tantsuklubi seiklusterohke linnalaager Tantsupisik möödus naerukilgete ning rõõmupisarate saatel. Kuigi päev algas üsna varakult ning tegemist oli laupäevase päevaga, oli kõigil juba esimesel tunnil uni silmist pühitud ning ärevil lapsed võtsid säravate silmadega vastu kõike, mida sellel põneval päeval neile pakkuda oli.

Päevale lisasid vürtsi üllatuskülalised, kelle esinemisi lapsed vaimustusega vaatasid ning hiljem ka ise usinalt samu tantsuliigutusi järgi püüdsid teha. TTÜ tantsutüdrukud, kuhu kuulub ka meie klubi andekas tantsutreener, suutsid lastel suud imestusest lahti vajuma panna, kuna nende etteasted olid täis ennenägematuid tantsu- ja akrobaatilisi liigutusi. Lisaks viisime läbi erinevaid võistluseid, mille käigus selgitasime välja ka enim silma jäänud MyDance tantsupärlid nii individuaalses- kui ka grupiarvestuses.

Uute kohtumisteni!