Tallinn

  1. 22. Lasteaed

    Teisipäev kell 16:45 - 17:15

    Treener: Laura

  2. Asunduse Lasteaed

    Teisipäev kell 15:15 - 15:45 noorem (Pallasti 21)

    Teisipäev kell 15:55 - 16:25 vanem (Pallasti 19)

    Treener: Maria

  3. Jaan Poska Lasteaed

    Kolmapäev kell 16:00 - 16:30 (noorem)

    Kolmapäev kell 16:30 - 17:00 (vanem)

    Treener: Ilona

  4. Järveotsa Lasteaed

    Kolmapäeval 16:00 - 16:30 noorem

    Kolmapäeval 16:40 - 17:10 vanem

    Treener: Andra

  5. Kiisupere Lasteaed

    Esmaspäev kell 16:15 - 16:45

    Neljapäev kell 16:30-17:00 sõimerühmad

    Treener: Katrina

  6. Kullatera Lasteaed

    Kolmapäeval kell 10:00 - 10:30

    Reedel kell 9:15 - 9:45

    Reedel kell 10:00 - 10:30

    Treener: Annika

  7. Lasteaed Kelluke

    Neljapäev kell 17:00 - 17:30 vanemad

    Reedel kell 17:00 - 17:30 nooremad

    Treener: Laura ja Katrina

  8. Lasteaed Nõmmekannike

    Esmaspäev kell 15:30 - 16:00

    Treener: Annika

  9. Lasteaed Pääsupesa

    Teisipäev kell 16:30 - 17:00 nooremad

    Teisipäev kell 17:30 - 18:00 vanemad

    Treener: Elina

  10. Lasteaed Pääsusilm

    Teisipäev kell 16:40 - 17:10 (noorem)

    Teisipäev kell 17:15 - 17:45 (vanem)

    Treener: Katrina

  11. Lasteaed Rabarüblik

    Teisipäeval kell 16:00 - 16:30

    Treener: Maire

  12. Lasteaed Sinilind

    Reedel kell 15:00 - 15:30 (vanem)

    Reedel kell 15:50 - 16:20 (noorem)

    Treener: Andra

  13. Lasteaed Südameke

    Kolmapäeval kell 15:45 - 16:15 (noorem)

    Kolmapäeval kell 16:25 - 16:55 (vanem)

    Treener: Jessica

  14. Lasteaed Vesiroos

    Teisipäeval kell 15:45 - 16:15 (noorem)

    Teisipäeval kell 16:20 - 16:50 (vanem)

    Treener: Brigitta

  15. Lauliku Lasteaed

    Esmaspäev kell 15:25 - 15:55 (noorem)

    Esmaspäev kell 16:05 - 16:35 (vanem)

    Treener: Elina

  16. Liivamäe Lasteaed

    Reedel kell 16:00 - 16:30 (vanem)

    Reedel kell 16:35 - 17:05 (noorem)

    Treener: Brigitta

  17. Lille Lasteaed

    Kolmapäev kell 16:30 - 17:00

    Treener: Laura

  18. Lotte Lasteaed

    Esmaspäeval kell 15:30 - 16:00 (vanem)

    Esmaspäeval kell 16:10 - 16:40 (noorem)

    Treener: Maria

  19. Luha Lasteaed

    Esmaspäev kell 16:35 - 17:05 (noorem)

    Esmaspäev kell 17:05 - 17:35 (vanem)

    Treener: Annika

  20. Männi Lasteaed

    Reedel kell 16:15 - 16:45

    Treener: Laura

  21. Männimudila Lasteaed

    Neljapäev kell 16:15 - 16:45 (noorem)

    Neljapäev kell 16:50 - 17:20 (vanem)

    Treener: Annika

  22. Mesimummu Lasteaed

    Kolmapäeval kell 15:15 - 15:45 (vanem)

    Kolmapäeval kell 15:55 - 16:25 (noorem)

    Treener: Maria

  23. Mudila Lasteaed

    Kolmapäev kell 17:30 - 18:00

    Treener: Ilona

  24. Mürakaru Lasteaed

    Teisipäev kell 17:00-17:30 Reimanni tn

    Kolmapäev kell 17:00 - 17:30 Narva mnt

    Treener: Maria

  25. Mutionu Lasteaed

    Teisipäeval kell 16:15 - 16:45 (mürakarud)

    Teisipäeval kell 16:50 - 17:20 (rõõmurullid, tähepüüdjad)

    Treener: Jessica

  26. Pirita Lasteaed

    Teisipäev kell 16:30 - 17:00

    Treener: Andra

  27. Rännaku Lasteaed

    Teisipäev kell 16:30 - 17:00 (noorem)

    Teisipäev kell 17:00 - 17:30 (vanem)

    Treener: Ilona

  28. Tihase Lasteaed

    Esmaspäev kell 16:15 - 16:45 nooremad

    Esmaspäev kell 16:45 - 17:15 vanemad

    Treener: Ilona

  29. Veerise Lasteaed

    Neljapäev kell 16:15 - 16:45 (Merekivid, Tähekivid)

    Neljapäev kell 16:50 - 17:20 (Kuukivid, Päikesekivid)

    Treener: Jessica

  30. Virmalise Lasteaed

    Esmaspäev kell 16:30 - 17:00 (noorem)

    Esmaspäev kell 17:15 - 17:45 (vanem)

    Treener: Jessica