Tallinn

  1. Asunduse Lasteaed

    Teisipäeval kell 15:15-15:45 nooremad

    Teisipäeval kell 15:50-16:20 vanemad

  2. Järveotsa Lasteaed

    Kolmapäeval kell 16:00-16:30 nooremad

    Kolmapäeval kell 16:40-17:10 vanemad

  3. Kadaka Lasteaed

    Reedel kell 15:10-15:40

  4. Kiisupere Lasteaed

    Esmaspäeval kell 10:45-11:15 (Gonsiori 3 maja)

    Neljapäeval kell 11:00-11:30 (Lauteri 3 maja)

  5. Kiisupere Lasteaed | Sõimerühmad

    Esmaspäeval kell 10:00-10:30

  6. Kullatera Lasteaed

    Esmaspäeval 9:15-9:45 Aasalilled, Kullapaid

    Kolmapäeval 9:40-10:10 Kullatriinud, Ritsikad

    Reedel 9:15-9:45 Mesimummud

    Reedel 10:00-10:30 Liblikad, Lepatriinud

  7. Lasteaed Kelluke

  8. Lasteaed Mooniõied

    Kolmapäeval kell 16:10-16:40

  9. Lasteaed Pääsupesa

    Teisipäeval kell 16:30-17:00 nooremad

    Teisipäeval kell 17:05-17:35 vanemad

  10. Lasteaed Pääsusilm

    Reedel kell 14:50-15:20 vanemad

    Reedel kell 15:30-16:00 nooremad

  11. Lasteaed Sinilind

    Neljapäeval kell 15:30-16:00 Peoleod, Sipsik, Siidisabad ja Pääsud

    Neljapäeval kell 16:05-16:35 Naksitrallid ja Värvukesed

    Neljapäeval kell 16:40-17:10 Rõõmupallid ja Muumid

  12. Lasteaed Südameke

    Esmaspäeval kell 16:00-16:30

  13. Lauliku Lasteaed

    Esmaspäeval kell 15:45-16:15 nooremad

    Esmaspäeval kell 16.35-17.05 vanemad

  14. Lille Lasteaed

    Kolmapäeval kell 16:10-16:40 nooremad

    Kolmapäeval kell 16:40-17:10 vanemad

  15. Lotte Lasteaed

    Esmaspäeval kell 15:30-16:00 noorem

    Esmaspäeval kell 16:00-16:20 vanem

  16. Männimudila Lasteaed

    Kolmapäeval kell 16.00-16.30

  17. Mardi Lasteaed

    Neljapäeval 15:55-16:25 Sipsikud ja Naerulinnud (Mardi maja)

    Neljapäeval 16:35-17:05 Vallatud, Rüblikud ja Mürakarud (Mardi maja)

  18. Merivälja Lasteaed

  19. Mesimummu Lasteaed

    Kolmapäeval kell 15:15-15:45 vanemad

    Kolmapäeval kell 15:50-16:20 nooremad

  20. Mudila Lasteaed

    Kolmapäeval kell 17:00-17:30

  21. Mutionu Lasteaed

    Teisipäeval: 16:20-16:50 nooremad

    Teisipäeval: 16:55-17:25 vanemad

  22. Pirita Lasteaed

    Teisipäeval kell 15:10-15:40

  23. Rännaku Lasteaed

    Teisipäeval: 16:35-17:05 nooremad

    Teisipäeval: 17:05-17:35 vanemad

  24. Tihase Lasteaed

    Esmaspäeval kell 16:15-16:45

  25. Virmalise Lasteaed

    Esmaspäeval: 15:50-16:20 Virmalise maja

    Esmaspäeval: 16:25-16:55 Videviku maja