Klubist

MyDance on uue ajastu tantsuklubi, mis on suunatud kõikidele lasteaia- ja kooliealistele lastele, kelle kireks ja edasiviivaks jõuks on tantsimine. Meie tantsuklubi pakub lastele tantsutreeningutega seonduvaid väljundeid, mille kandvaks eesmärgiks on lastele huvitegevuse pakkumine ja nende arendamine läbi muusika, tantsu ja tantsulise loovtegevuse.

MyDance Tantsuklubi pakub lastele võimalust õppida Show- ja Tänavatantsu, mis hõlmavad endas mitmeid erinevaid ja värvikaid tantsuelemente nagu Jazz, House, Kaasaegne, Cheerleading, Contemporary, Peotantsu ja Freestyle. Õppekavad on kombineeritud rühmatreeningute, temaatiliste suve- ja linnalaagrite ning põnevate asukohapõhiste ja ka klubisiseste esinemistega.

Tantsutundide õppekavad on koostatud lähtuvalt lapse vanusest ja arengust selliselt, et arendada lastes motoorseid oskuseid ning aidata kaasa nende positiivse enesehinnangu väljakujunemisele. Meie tantsuklubi naerusuised treenerid loovad lastele toreda ning turvalise keskkonna, kus lapsed saavad tunda rõõmu tantsimisest, õpivad tundma oma keha läbi tantsuliigutuste ning arendavad eneseväljendamise oskuseid.

2            3            1_MG_0201