Kevadkontserti “Ema silmad” kokkuvõte! Lisatud pildid

DSC_3179-1

Suvi on käes ja seekordne tantsuhooaeg on lennanud eriti kiirelt. Meil on väga hea meel, et saime kevadel koos oma armsate tantsulaste ja kõikide külalistega Rae Kultuurikeskuses kevadkontsertiga õppeaasta lõppu tähistada!

Kevadkontsert “Ema silmad” põhines südamlikul Jaapani muinasjutul. Jutuke rääkis naise ja mehe vahelistest suhetest, sõnapidamisest, lubaduste andmisest ja lapse armastusest oma ema vastu. Kahe kontserti peale kokku osales lausa 225 last.

Tantsuetendus tantsiti emadepäeval ka sellel korral peaproovis esimest korda kokku ja see oli lihtsalt fantastiline kui hea publik te meile olite ja tänu suurele kaasaelamisele õnnestus esinejatel kõik nii hästi! Selline ōhkkond tegi selle aasta kevadkontserti nii eriliseks, sest peategelased olid meie emad ise, kes inspireerisid tantsuetenduse suurt sõnumit!

Lapsevanemad, te olite kodus väga suurt vaeva näinud laste kostüümidega mis aitas tantsijatel mõnusalt oma rolli sisse elada. Lapsed olid peaproovis väga elevil, kordasid koos treeneriga samme ja tutvusid pearollis tantsijatega. Mida lähemale esinemisele, seda suuremaks pinge kasvas kuid lõpuks lavale jõudes särasid laste näod ja jalgadest oli näha, et just laval nad olla tahavadki.

Suur tänu igale rakukesele, kes panustasid sellesse projekti! MEELETULT SUURED KALLISTUSED teeme oma tantsulastele, kes kogu sellel karusellisõidul sammu pidasid ja kontsertõhtuni väga vapralt vastu pidasid! Treeneritele, korraldus-ja loovtiimile sügav kummardus, et hooaja lõpuks väsimus ei ole murdnud ja ratsutame seni kuni finišhijoon on seljatatud! Nihaty rollis tantsinud Karmo Viherpuule-kelle koduklubi on Crause Tantsukool kuid siiski leidis aega meiega tantsida! Naisrollis tantsinud meie klubi treener Anrda Järvale, kõrval osatäitja “poeg” Hugo Sergio Süldile. Kunstilisejuhi ja klubi vundamendile Merike Kensile! Muinasjutuvestja Anu Lamp ja audiosalvestuse looja Are Jaamale! Infojuhile-Maire Link, tänu kellele jõuab iga pisi infokild postkasti. Fotograaf Silverster Jürjo-kellel jagus jalgu, käsi, silmi, sest terve saal oli täitetud tantsuga. Heli-ja valgusmees Eduard Rajarit. Taevani tänud fotoseina looja Andrias Tuuling-tänu temale saame ka edaspidi roosamulli taustal hetki jääduvstada! Nurmiko aiandile, kes valas meie emad lilledega üle. Pärnu teater Endlat ja õmbleja Maie Laiku-kelle imelised sõrmed õmblesid lastele/treeneritele mega hunnik kostüüme! Katrin Kruuse, kes oli suureks abiks õigel ajal õiges kohas! Abilised Emma-Liisa Lemberg, Joosep Ander Kose, Ralf Pätrik Linnupõld. Rae Kultuurikeskuse perenaise Virvele, juhataja Toomasele ja käepikenduse Tommy-boyle!

Lapsevanemad, suur-suur aitäh Teile, et olete oma armsad lapsed meie tantsutundidesse usaldanud!

Kevadise Kontsertetenduse kokkuvõte on piltide näol leitav meie Facebooki lehel:

Jaapani muinasjutt “Ema silmad” lastele kuulamiseks: https://soundcloud.com/user-795099875/mydance-tantsuklubi-unejutt-ema-silmad-2019

Pilte soetamiseks ja mugavalt vaatamiseks: http://pildipood.ee/album/Ema_Silmad_MyDance

Soovime kõigile head suve ning kohtume suvistes tantsulaagerites ja sügisel, uuel tantsuhooajal!

MyDance Tantsuklubi kollektiiv ☀️