Kevadkontsert MySpring 2013 järelkaja. Lisatud fotod 15.05.2013

01

MyDance Tantsuklubi tänab kõiki oma särasilmseid lapsi, kes osalesid kevadkontserdil MySpring ning tõestasid veelkord, et just meie tantsuklubis on kõige vahvamad ning usinamad tantsulapsed. Loomulikult täname südamest ka kõiki lapsevanemaid, kelle kiidusõnad motiveerivad meid pidevalt uusi väljakutseid vastu võtma :)

MySpring kevadkontsert leidis aset ilusal ja päikselisel laupäeval 11. mail klubis Parlament. Klubi oli rahvast täis ning lapsed ootasid elevusega oma esinemisjärjekorda, et näidata oma tantsuoskuseid. Tantsud olid tõesti juba kordades keerukamad kui talvisel kontserdil ning vahepealset arengut nägid nii treenerid, lapsevanemad kui ka lapsed ise. Siinkohal soovib ka tantsuklubi tunnustada oma erakordseid treenereid, kes on tõesti kõvasti vaeva näinud ning tunnevad siirast rõõmu kui nende töövilju hinnatakse ja märgatakse.

Kuigi MyDance Tantsuklubi õppeaasta 2012/2013 hakkab lõppema, ootab meid veel ees elamusterohke suvelaager ning ega see uus õppeaastagi enam mägede taga ole.

Soovime teile jätkuvat tantsulusti ja sooja suve!

Mydance Tantsuklubi pere