Kevadkontsert “Mo opas” tagasivaade piltide ja videotega

KK pilt-uus-01

2.5 aastat!! läks aega, enne kui saime uuesti kogu oma armsa MyDance tantsuperega kevadkontserdi raames kokku! 22. detsembril 2019 oli meie viimane suur kontsert ja nüüd 29. mail lasime kõik vahepeal kogutud emotsioonid valla. Esimesest peaproovi hetkest peegeldas kõikide energia, (tantsu)rõõm ja hea tuju just seda suurt kergendust, et lõpuks sai jälle lavale ja teiste tantsulastega koos esineda. Mega!
Sellel ilusal pühapäevasel päeval astus üles suur hulk esinejaid veel suurema hulga publiku ette. Olgugi, et Laagri Kooli aula oli puupüsti täis, jagus ikkagi ruumi nii palju, et kogu kohale tulnud tantsupere sai koos ühistantsus osaleda.

Tantsuetendus “Mo opas” jutustas sellest, kui olulist rolli mängib meie elus TANTS. Kui siia maailma ema kätevahele sünnime algab tants kui liikumine ning toetavalt võib sedasorti liikumine viia meid õnnelikuna läbi elu kuni pensionipõlveni. Kokku nägime kevadkontserdil 36 erinevate tantsustiilidega loodud esitusi 31-lt lasteaialt ja 19-lt treeninggrupilt. Lisaks said oma esimese lavakogemuse ka kolm MyDance kõige pisemat beebidest kasvandikku ning külalisesinejana astus üles Lääne-Virumaa naisrühm “Krõtake”.

See vahetu energia ja siiras silmasära, mis saalist lavale peegeldas, andis nii pisikestele kui suurtele tantsijatele just seda kinnitust, et me oleme pingutanud need kaks vaheaastat väga õiges suunas.

Suur-suur tänu kõikidele väikestele ja suurtele tantsijatele, et usinalt tantsutundides käite ning julgelt ka esinema tulite!
Aitäh kõikidele lapsevanematele suure usalduse eest ja et ikka oma lapsi esinema julgustate! Teie toetus oma lastele on meeletult tähtis.

Suur aitäh ja MEELETU aplaus meie tantsuõpetajatele! Teie olete meie kõige suurem vara! Aitäh, et kõiki tantsulapsi innustate, suunate ja neile eeskujuks olete! Aitäh, et teete seda (tantsu)tööd südame ja suure missioonitundega! Te olete võrratud!
Aitäh kogu tiimile, kes küll lavalt silma ei paistnud, kuid kelle panus oli väga oluline ja asendamatu. Aplaus videograaf Vladlen Jakovlevile ja fotograaf Gerli Raadikule meie ilusa ürituse jäädvustamise eest! Suured kallistused meie peredele, kes alati on olnud nii mõistvad ja toetavad!

Kontserdi täispikkvideo: https://vimeo.com/727462199
Kontserdi esituste videod: https://vimeo.com/showcase/9695051
Kontserdi pildid mugavalt vaatamiseks ja tellimiseks: https://pildipood.ee/album/MyDanceMoopas
Kontserdi pildid alla laadimiseks: https://www.dropbox.com/sh/fl6tmvez062tvdg/AACnh_SiYrUZpkWPhZiBj2Loa?dl=0