Kevadise kontsertetenduse kokkuvõte! Suvepuhkus on alanud

Uudise pilt

Armas Tantsusõber!

Järjekordne edukas ning tantsu täis õppeaasta on läbi saanud ning meil on väga hea meel, et saame sellele joone alla tõmmata kevadise kontsertetenduse kokkuvõttega!

MyDance kevadine kontsertetendus “Pääsuke” oli meie jaoks erakordne üritus. Niivõrd suurel laval nagu Salme Kultuurikeskuses on, pole meil varem esinemisi olnud ning tol päeval astus tantsukavaga üles üle 200 MyDance-i lapse.

Salme Kultuurikeskuses toimus etendus, mis sündis esmakordselt just seal ning mida polnud varem kordagi kokku proovitud rohkem kui hommikuses peaproovis. Olenemata sellest, sujus üritus viperusteta, lastel tulid tantsud suurepäraselt välja ning arvestades lapsevanemate positiivset ja sooja tagasisidet, siis tundub, et ka saalist vaadatuna kulges kõik suurepäraselt.

Meie kontsertetendus ei oleks saanud sujuvalt toimida, kui poleks olnud terve hulk armsaid inimesi, kellest igaühel oli oma oluline roll. Suured tänud Riina Kensile, Evelin Võigemastile ning Are Jaamale, tänu kellele sai meie muinasjutt valmis! Täname Salme Kultuurikeskust oma tööka ning professionaalse kollektiiviga! Sügav kummardus ja kniks kõikidele meie vabatahtlikele abilistele: Sirle, Joosep, Pärle Maria, Brenda, Evelyn, Maarja Eliisabeth ja Kelly!

Loomulikult täname ka oma kalleid ja tublisid treenereid, kelle usinuse ja kohusetundlikkuseta poleks sellise suure üriuse korraldamine lihtsalt võimalik olnud!

Lapsevanemad, suur-suur aitäh Teile, et olete oma armsad lapsed meie tantsutundidesse usaldanud!

Kevadise kontsertetenduse kokkuvõte on piltide näol leitav meie Facebooki lehel:
https://www.facebook.com/pg/MyDanceTantsuklubi/photos/?tab=album&album_id=1536028236417742

Videomeenutus on saadaval MyDance Tantsuklubi Youtube kanali vahendusel:

 
Soovime kõikidele ilusat suvepuhkust ja kohtume juba uuel õppeaastal!

MyDance Tantsuklubi