MyDance Kevadine linnalaager koolinoortele. Registreerimine lõppenud!

linnalaager2022_päis

Võtame kevade vastu uue värskuse ja mõnusa tundega! Linnalaager toimub 19-20.märtsil Laagri Koolis Veskitammi 22, Laagri alevik. Koguneme 19.märtsil kell 11:00. Linnalaager on koolilastele ning ööbimise võimalusega. Ööbimine on omal pehmel madratsil ning oma voodipesu, padja ja tekiga. Kõigil, kellel puudub varasem ööbimisega laagrikogemus on võimalus minna ka esimese laagripäeva lõpus koju magama ning tulla tagasi teise laagripäeva hommikul.

Ees ootab värskust andev laager, kus saab koos aega veeta uute ja vanade sõpradega. Tantsulaagris õpime oma keha valitsema läbi erinevate trikkide ja koreograafiate, proovime kätt kokakunstis ning paneme oma oskused proovile läbi näitlemis- ja esinemiskunsti. Laager arendab nii tehnilisi kui loomingulisi oskusi – turvalises keskkonnas on võimalik igal noorel õppida enda kohta midagi uut. Laagri jooksul toimuvad tantsulised workshopid, mille käigus õpitakse selgeks mitu uut tantsu ning jäädvustame ka video. Laagris saad uusi kogemusi akrobaatika ja triki töötoas ning tutvuda hiphopi ja salsa tantsustiilidega

Lisaks tuleb külla meigi-soengukunstnik. Igale noorele on oluline teada, millal, miks ja kuidas ennast meikida. Seda maailma tuleb tutvustama oma ala professionaal meigikunstnik Merilin Peetris. Igale noorele on väga oluline, et liialt vara ei rikuks oma näonahka, kuid samas esinemistel tunda ennast ilusa ja uhkena. Lisaks õpime, kuidas teha esinemisteks punutisi.

Laagris saavad osaleda kõik kooliealised lapsed/noored, kellel huvi tantsimise vastu. Kui üksi ei julge tulla, võta sõbrannad kaasa. Laager pakub huvilistele tihedaid treeninguid, mille läbi õpitakse tantsutehnikat ja see annab hea koormuse igale vanusele, kuid samas on ka aega meeleolukateks üllatusteks ning ühisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks.

Kas kõlab meeldejääva nädalavahetusena?

Kahepäevane KEVADINE LINNALAAGER ÖÖBIMISEGA pakub:

 • Öömaja (kaasa tuleb võtta oma madrats, voodipesu, tekk ja padi)
 • Sooja toitu (lõuna, õhtu, hommik), tervislikku vahepala ning peotordiga maiustamist
 • Laagri särki
 • Punutiste ja meigi töötuba
 • Triki ja akrobaatika töötuba
 • 5.-9. klassi noortele video töötuba (valmib tantsuvideo)
 • Erinevate tantsustiilide töötube
 • Basseini külastust
 • Playbox-i ja Dance Battle’ it
 • Öökino
 • Foto- ja videojäädvustust

Tantsulaagri osavõtutasu on  65 eurot. 

KOHTADE ARV ON PIIRATUD! Registreerimine kuni 13.03.2022 südaööni või kuni kohti jagub. Registreerimine lõppenud!

Pärast registreerumisvormi täitmist palume sooritada ülekanne 65€ järgmiste rekvisiitide alusel:
Makse saaja: MyDance Tantsuklubi
a/a: EE462200221061470063
Summa: 65 eurot
Selgitus: Kevadine linnelaager: Lapse ees- ja perenimi
Viitenumber: 13