Käimas on videovõistlus Rising Star koolilastele. Võistlejaid hindab Auväärt žürii!

uudise-pilt

Juba mõnda aega on saatnud meid keeruline olukord piirangute ja reeglitega ning see kõik on meilt kõigilt röövinud palju rõõmu. Sellel õppeaastal oli meil plaanis korraldada esmakordselt klubisisene tantsuvõistlus, milleks lapsed ka usinalt ettevalmistasid, kuid kahjuks ei ole võimalik suurt tantsuvõistlust korraldada. Samuti jääb pidamata ka suurejooneline jõulukontsert.

Olukorras, kus oleme selg-vastu-seina, tuli meie loovtiimil idee teha tantsuvõistlus Internetis ja kasutada selles olukorras ära tehnikavõlusid. Nii sündiski esmane videotantsuvõistlus Rising Star. Tegu on videovõistlustega, kus osalevad Klubisiseselt kõik soovi esitanud treeninggrupid. Grupi töö oli kokku panna reglemendi alusel tants, see üles filmida ja esitada auväärt züriile 30.novembriks. Video monteerimisel olid kõigil vabad käed, vastavalt soovile ja võimekusele. Žürii hindab kõiki videosid reglemendi alusel kostüüme, jooniseid, emotsioone, kava tervikuna.

Žürii liikmed

MEELI PÄRNA: Olen Tantsukooli WAF looja ja omanik. Lapsi olen tantsima õpetanud juba 36 aastat . Noorte tantsijate soove ja tegemisi toetan olles Eesti Noorte Tantsu Ühingu juhatuse liige. Tants ja teatrikunst ongi minu kirg. Minu parimad sõbrad on minu lapsed Ann-Marii, Mark ja Markus ja samuti pere väga oluline liige yorkshire terjer Emma. Väga oluliseks pean head huumorimeelt.

KERLI PAASLEPP: olen tiktokker. Minu suureks kireks on muusika ja kõik mis on sellega seotud. Jumaldan tantsimist ja muud aktiivset liikumist. Samuti pühendun muusikasse laulmise teel, mis aitab tunda suurt rõõmu! Olen kindlasti koerainimene, kuna nad on sama aktiivsed ja huvitundlikud nagu mina.

MERIKE KENS: Olen zürii esinaine ja au on olla jälgida kuidas asjaosalised protsessi nautides tegutsenud. Klubi loov-ja õppejuhina ei ole igapäevaselt mu tegevus ainult koolitada ja hoida õpetajaid motiveerituna vaid ka tantsulaste muresid lahendada ja neid tantsima õpetada. Minu suur kirg peale tantsukunsti on ka fotokunst, ning olen pea 18 aastat tegelenud fotograafiaga. Põhi saavutused on minu kaks maailmaime, Pärle ja Pätrik kes on minu kuu ja päike ning andnud valgust minu rajal. Kõrgelt hindan positiivsust, head muusikat, looduses liikumist ja loomi, eriti oravaid.

Olen LAURA PRITS ja minu peamiseks tegevuseks on muusika kirjutamine ja laulmine rock bändis Ziggy Wild. Muusika ja ka tantsimine on kindlasti minu südames väga erilisel kohal ning suur osa sellest, kelleks olen kujunenud isiksusena. Tantsimine on minu jaoks kui teraapia, mis aitab vabastada stressi ja pakub võimalust eneseväljenduseks. Kui ma vaatan erinevaid tantsu videosi, siis jälgin kuidas on omavahel kombineeritud loo iseloom ning liikumine ning kuidas väljendavad tantsijad oma emotsioone. Kindlasti on minu jaoks olulisel kohal ka storyline ehk jutustus kuna olen suur unistaja.

Olen MARGIT OTS ja põhitegevus on Saue vallas huvihariduse, huvitegevuse ja kogu noorsootöö valdkonnaga tegelemine. Tantsukogemus on rahvatantsu tantsimise ajast ja pean väga lugu muusikast, pärimusmuusikast kuni klassikalise muusikani, ning meeldib matkata ja saada osa neljast aastaajast looduses.