Jõulukontsert “Jõulusoov” tagasivaade piltidega

Jõuluka peapilt-01

Alles oli september, alustasime uue hooajaga ja saime pärast suvist pausi tantsutundides uuesti kokku. Nüüd on aga jõulukuu juba poole peal! Alles alustasime jõulukontserdi ettevalmistusi ja juba on kontsert toimunud ning aeg teha kokkuvõtteid. Õnneks elab see ilus üritus edasi meie mälestustes, mida ikka ja jälle tore meenutada on.

Selleaastane jõulukontsert kandis nime “Jõulusoov” ning meie armsad esinejad soovisid esitatud tantsudega kõikidele külalisvaatajatele ilusaid ja vahvaid jõulusoove. Laval nägime tantsimas kõiki meie tantsukubi õpetajaid, esindatud olid kõik treeninggrupid ning 28 lasteaeda. Ilusaid jõulusoove edastas meie kontserdil täpselt 270 tantsijat.

Seda kõike, on väga uhke tunne kirja panna, sest nii suurt hulka esinejaid niisama lihtsalt kokku ei saa. Selle jaoks on eelkõige tarvis lapsevanema usaldust, tänu millele väiksed ja suuremad tantsijad tantsutundi ja hiljem ka esinema jõuavad. Loomulikult mängivad võtmerolli kõik tantsulapsed, kes usinalt tundides käivad, oma tantsuõpetajat usaldavad ja julgelt lavale astuvad. Sama tähtis osa on täita ka meie kallitel õpetajatel, kes on alati kohal ja panevad tantsutundidesse osa oma südamest. Aitäh teile, vanemad, lapsed ja õpetajad, et saame tantsuklubina nii toredaid üritusi korraldada!

Jõulukontserti aitasid korraldada ja läbi viia terve hulk häid inimesi. Suur kuumardus ja kallistus korraldustiimile ja kõikidele, kes kontserdi päeval selle õnnestumiseks oma panuse andsid!
Eriliselt suur kallistus Jõuluvanale, kes tantsulapsi ja kõiki külalisi oma kohalolekuga rõõmustas ning meid vahvalt tantsima ja laulma pani!

Et saaksime ka aastate pärast seda ilusat päeva meenutada, on fotograaf Jana Pipar kontserdist ilusaid pilte jäädvustanud:
https://www.flickr.com/gp/janapipar/4C2974DU73
Arvutis saab originaalsuuruses pilte alla laadida, telefonis on selle jaoks vaja rakendust ja kasutajat.

Jõulukontserdist valmib videograaf Vladlen Jakovlevi käe all ka vahva video, mida loodame teile juba varsti jagada!

Seniks aga nautige ilusaid pilte ja kaunist talveilma!

MyDance Tantsuklubi