Elsa ja Anna tantsulaagri kokkuvõte

Untitled-2-01

Oli see vast alles lumetorm keset päikeselist päeva! Seda energiat on raske sõnadesse panna!

Kui kõik uued ja vanad sõbrad olid üle loetud, sai laager alguse keskendumise harjutusega. Kui tasakaal olemas, sai meeletult palju tantsitud ja mängitud. Tarkust jagas Anna oma töölehtedega, sest võluda oskavad vaid targad ja arukad. Päevajuhi Anna abiga vusserdasimegi Elsa endale külla. Suureks rõõmuks läks kõik hästi ja Elsa, kes õpetas meile päriselt võlumist, jõudiski kohale. Elsa tegelaskuju Merros Stuudiost, Merli Hirbaum, oli imeline. MyDance koostöö Merliga sai alguse 2016 aasta ALVIN ja koopaoravate tantsulaagriga. Elsa imejõud pani laste silmad särama ja see sära pimestas ka päikest sel päeval. Kahjuks ei lubatud meil tuppa lumemägesid ehitada, et liugu lasta, kuid sellegi poolest saime liugu lasta Frozen batuudil.
Kõhtu hoidsid täis maailma parimad banaanid ja laste põski ei katnud ainult nöomaalingud vaid ka Tere laktoosivabad kohukesed, mis olid põskedele langenud kui lumehelbed.

SUURED TÄNUD kõikidele abilistele:

💥VIDEO meistrimees Vlad

Video saadaval ka YouTube kanalil: https://youtu.be/t2TiJ_sL2T0

📸 FOTOD meistrimees Arbo Rae
📸 Vaatamiseks ja soovi korral tellimiseks: https://pildipood.ee/album/Elsa_Ja_Anna_Tantsulaagri_fotod
📸 Alla laadimiseks: https://www.dropbox.com/sh/1kx3mgd52lgm7rt/AAAY-jqvzoxsOewEL9rGtjoJa?dl=0

💙ELSA ÜHISTANTS:

Maailma tänu korraldustiimile ning maailma ägedamatele juhendajatele ja abiõpetajatele, kes ikka ja alati jaksavad lastega toimetada.

Kohtume juba 12.juunil kell 12:00 Laagri Kooli väliklassis “Encanto” tantsulaagris.