Pood

epoeuudis

Meil on meeletult suur rõõm teiega jagada seda suurt uudist ja teatada, et oleme alustanud koostööd Eesti spordirõiva tootjaga JIV Sport ning koostööprojektina avanud MyDance Tantsuklubi tootevalikuga e-poe JIV Sport kodulehel. JIV Sport toodab kvaliteetseid spordirõivaid juba üle 20. aasta ning nende tootevalik on saadaval lausa 200-s riigis.

Telli tooteid MyDance tootekategoorias JIV kodulehel:
Sisene e-poodi »

MyDance Tantsuklubil on JIV Sport veebikeskkonnas omanimeline veebipoe kategooria, kust on võimalik endale soetada tantsuklubi jakki, retuuse, shortse, toppi, seelikut. Helkurtrükiga jakke saavad soetada kõik meie tantsuklubi lasteaedade ja koolide tantsijad. Kristallkivikestega jakid on mõeldud vaid esindusrühmade neidudele (MyDance esindusrühm, Saue valla esindusrühm ja Harku valla esindusrühma neiud). Kõik teised tooted on saadaval kõikidele tantsuklubi liikmetele, vastavalt tellimuse ettekirjutustele. Kui meie kliendid armuvad Jiv Spordi poolt toodetud rõivastesse, siis võib juhtuda, et MyDance riiete tootevalik hakkab täienema. Hoiame pöidlaid :-)

NB! Tellimusi haldab JIV Sport ja kõikide riideid või tellimust puudutavate küsimuste korral tuleb pöörduda JIV Sporti poole.

MyDance Tantsuklubi roosat ja musta tantsusärki saab soetada kirjutades: info@mydance.ee

Tellimise printsiip

Tooteid saab JIV Sport e-poest tellida endale sobival ajal, kuid toodete tellimused kogutakse kokku ja saadetakse korraga tegemisse iga kuu 10ndal kuupäeval. Tooted valmivad 2 nädala jooksul ja need saab tellida endale mugavalt koju või ise järgi minna Jiv Sport Flowroom salongi aadressil Toom-Kuninga 15.

DE5FFD77-9B26-4330-A2AC-DE7BA59A0C84