CITY CAMP SUMMER: Around the World V 2020 – VIIMASED VABAD KOHAD!

citycamp uus

Tulenevalt koroonaviiruse COVID-19 levikust Eestis ja mujal maailmas, olime sunnitud 22.03.2020 toimuva linnalaagri “CITY CAMP SPRING: “Around the World V 2020” edasilükkama tulevikku. Meil on suur rõõm teatada, et saame korraldada noortele suvise kahepäevase tantsulaagri ööbimisega. Kõik märtsikuu registreerimised kehtivad juunikuu laagris. Pärast pikka kodus veedetud aega saame uusi reegleid järgides kokku, kallistustega veel sõbrannasid ja treenerit üle ei saa külvata, aga näost näkku nägemine teeb kindlasti kõigil tuju heaks.

Selleks koguneme 13. juunil kell 15:00 Laagri koolis, et muljetada oma tegemistest uute ja vanade sõbrannadega!

Ees ootab peadpööritav kahepäevane tantsulaager “CITY CAMP SUMMER: “Around the World V 2020”, mis sai tuule tiibadesse juba eelmise aasta märtsist, kuid sellel korral on ESMAKORDSELT laager ööbimisega! Tantsulaagris õpime oma keha valitsema läbi erinevate trikkide ja koreograafiate, proovime kätt kokakunstis ning paneme oma oskused proovile läbi näitlemis- ja esinemiskunsti. Laager arendab nii tehnilisi kui loomingulisi oskusi – turvalises keskkonnas on võimalik igal noorel õppida enda kohta midagi uut.  Erikülalisena tuleb Laura Prits, kes on küll peamiselt tuntud Ziggy Wildi solistina, kuid tegelikult on ta juba lapsepõlvest saadik käinud tantsutundides ja olnud RAW Hip-Hop treener. Laagri jooksul toimuvad tantsulised workshopid, mille käigus õpitakse selgeks päris uus tants ning esitusega astutakse laagri viimasel päeval üles meie tantsupere kõige pisematele tantsijatele, et olla ikka eeskujuks! Kahepäevane ja ööbimisega tantsulaager on mõeldud vanusele 8+ MyDance tantsijatele (varasema ööbimis laagrikogemusega). Kas oma tantsijast sõbrannat võib kaasa võtta? Jah, loomulikult! Laager pakub huvilistele tihedaid treeninguid, mille läbi õpitakse tantsutehnikat ja see annab hea koormuse igale vanusele, kuid samas on ka aega meeleolukateks üllatusteks ning ühisteks ettevõtmisteks ja puhkamiseks. Kas kõlab meeldejääva nädalavahetusena?

Kahepäevane CITY CAMP “Around the World V” ÖÖBIMISEGA tantsulaager pakub:

 • Tantsulaagri T-särk
 • Soe õhtusöök, hommikusöök ja tervislik snäkk
 • Trikid ja tasakaal batuudil
 • Tantsuline workshop
 • Suur playboxi etteaste
 • Pisikeste individuaaltortide valmistamine
 • Workshop “Emotion in Motion”
 • Õhtused rituaalid vabas õhus
 • Öökino
 • Esinemine pisikestele Sipsikutele
 • Foto- ja videojäädvustus

Tantsulaagri osavõtutasu on 55 eurot. Kõik märtsikuus tehtud registreerimised kehtivad ja võtame vastu ka uusi registreerimisi lapsevanematelt, kes märtsis ei jõudnud oma last linnalaagrisse registreerida.

KOHTADE ARV ON PIIRATUD! Registreerimine kuni 7.06.2020 südaööni või kuni kohad täituvad. Veel on alles viimased vabad kohad!

Meenutusi eelmisest menukast “City Camp: TikTok Special” linnalaagrist:

 

Tantsulaagrisse registreerumine

Lapse ees- ja perenimi *

Treeninggrupp / Kool *

Klass *

Särgi suurus *

Lapsevanema ees- ja perenimi *

Email *

Telefon *

Tutvu ka ürituse reeglite ja tingimustega:
http://www.mydance.ee/static/myd-yrituste-reeglid-2019.pdf

Pärast registreerumisvormi täitmist palume sooritada ülekanne 55€ järgmiste rekvisiitide alusel:

Makse saaja: MyDance Tantsuklubi
a/a: EE462200221061470063
Summa: 55 eurot
Selgitus: CityCamp: Lapse ees- ja perenimi
Viitenumber: 13