City Camp Around the World: TIK TOK SPECIAL kokkuvõte. Lisatud pildid ja video!

tiktok cover

Novembri algul toimus MyDance linnalaager Around the World “TikTok Special” ja üritus oli väga menukas.

TikTok on laste seas väga populaarne viis õppida omal käel erinevaid koreograafiaid ning huvi laagri vastu oli erakordselt suur. Üheskoos õppisime kasutama TikToki ning lapsed said uusi nippe, kuidas lisada erinevaid efekte oma videotele. Noored õppisid selgeks tantsu, mis gruppide kaupa üles filmiti. Vanad riided said uue kuue ning TikToki videotes olid kasutatusel enda disainitud riided kostüümivahetuse triki jaoks.

Päevakavasse mahtusid laste lemmikud mängud ning puhkepausil vaadati ülemaailmseks fenomeniks kujunenud tantsulist filmi “Keskkooli muusikal”

Julgemad panid ennast proovile Dance Battle’l. Kõik olid väga tulid ja publikuhääletuse tulemusel võitis lahingu Meribel Sillasoo Muraste kooli treeninggrupist. Palju õnne!!

Külas käis maailmaklassi tasemel väga hinnatud ja austatud tantsija Alisa Tsitseronova, kes on koostööd teinud Beyoncega ning osalenud USA tantsusaates “World of Dance”. Alisa YouTube kanalilt leiab tema loodud erinevaid koreograafiaid. Alisa jagas meiega kasulikke näpunäiteid, kuidas sotsiaalmeedias käituda ning tuletas meelde, kui tähtis on läbimõelda, mida me internetti postitame.

Tantsida sai hommikust õhtuni, tantsu workshop’e viisid läbi Alisa ja meie treener Kristiina. Ära õpitud tantsudega esineti pisikestele lõvikutsikatele.

Järgmine laager on tulemas juba märtsis ja toimub kaks päeva!

Tantsulaagri fotosid saate näha ja kommenteerida meie Facebooki lehel:
https://www.facebook.com/379318685422042/posts/2761380463882507/

Mugavalt tantsulaagri fotosid vaadata ja tellida saab siit:
http://pildipood.ee/album/TIKTOK_SPECIAL_MyDance