City Camp Around the World I kokkuvõte. Lisatud pildid ja video!

20190324-IMG_5148

City Camp Spring: Around the World I on selleks korraks läbi!

Tegemist on laagrisarjaga, mille käigus tutvuti erinevate tantsustiilidega üle maailma. Päev oli täis tantsulisi töötube, loomingulisi ülesandeid/aktiivtegevusi ja loomulikult ka noortele sobivaid tutvusmänge, mis aitasid paremini sotsialiseeruda.

Sellel korral külastasime Jaapanit ja USA-d ning tutvusime selle maa hip-hop ja disco sammudega. Staarkoreograaf Marie Loviise Mänd, kes maailmas palju ringi rännanud, jagas lastele kogemusi ja üheskoos õpiti ka päris uus koreo selgeks, millega õhtul väikestele tantsulastele esineti.

Laste seast valiti sellel päeval välja “Tõusev Staar” ja märtsi- ning aprillikuu Staarid!

Päeva raputas paigast Jaagup Tuisk, kes ootamatult sadas võimlasse, kui tõusvale staarile kohane ning üheskoos noortega esitasid “Legend oma loos” koreot kogu tantsuperele. Ovatsioonid viisid peast sel päeval mõistuse, sest üllatusmomente jagus.

Noored on meie tulevik ja kui nad saavad olla ühel päeval “Legndid oma loos” siis ajavad nad siin maailmas õiget asja!

Suur suur R.E.S.P.E.C.T kogu tiimile ja panustajatele!

City Camp Around the World I tegi algust laagrite sarjaga, milles külatame veel rohkem erinevaid riike ja õpime teiste rahvaste tantsukultuure. Sarja järgmised laagrid toimuvad juba suvel ja registreerimine on täies hoos!

Tantsulaagri fotosid saate näha ja komenteerida meie Facebooki lehel

Mugavalt vaadata ja võimalusel paberkandjal pilte saab koju tellida siit: http://pildipood.ee/album/MyDance_Tantsulaager_24_03_2019